Ana sayfa Dizi Haberleri Aziz dizisinin setinde üzücü gelişme! Oyuncular arka arkaya hastalandı!

Aziz dizisinin setinde üzücü gelişme! Oyuncular arka arkaya hastalandı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’de Cuma akşamları ekrana gelen Aziz dizisinin giderek reyting kaybettiği görülüyor. Diziye olan ilginin azalması can sıkıcı bir durum yaşatırken, gelen bazı haberler de sette zorlu bir sürecin yaşandığını ortaya koydu.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın rol aldıkları dizi, dönem dizisi olarak izleyenlerin beğendiği bir yapım. Ancak sezon başındaki ilginin düşmeye başladığı da reytinglerden görülmekte. Aziz dizisinde oyunculuklar da hikaye de izleyicinin beğenisini kazanıyor ama Cuma akşamlarının alternatif dizilerine kayışlar da devam ediyor!

Dizinin Hatay’ın Türkiye Cumhuriyeti’ne katılması ve öncesindeki özgürlük mücadelesini de ortaya koyan tarihi kısmının yanı sıra aşk hikayesi ile de harmanlanması, kemikleşmiş bir izleyici tarafından ilgiyle izlenmekte. Özellikle Simay Barlas’ın Efnan karakteriyle büyük dikkat çektiği dizi, başarılı oyunculuklarıyla da gündemde.

Aziz dizisinin setinde üzücü gelişme! Oyuncular arka arkaya hastalandı! 8

Aziz’in geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir bölümünde, İstanbul’daki yoğun kar yağışı ve soğuğa rağmen düğün sahnesinin son derece zorlu koşullarda çekildiği de medyaya yansıyan bir durumdu.

İstanbul’da döneme uygun mekanların kurulduğu platoda çekimleri süren dizinin setinde, şu sıralar bir başka zorlu durum yaşanıyor! Hemen hemen her gün bir setten gelen coronavirüs vakaları ile ilgili haberlere Aziz dizisinin seti de eklendi!

Aziz dizisinin setinde üzücü gelişme! Oyuncular arka arkaya hastalandı! 9

O3 Medya imzalı dizinin yeni bölümünün yayınlanmasını da sıkıntıya sokan haberlere göre, önce Damla Sönmez’in coronavirüse yakalandığı öğrenildi. Ardından usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın da testi pozitif çıktı. Daha sonra Güven Murat Akpınar’ın da virüse yakalandığı öğrenildi.

Yeni bölümü yetiştirmek için canhıraş yapılan çalışmalara karşın 3 oyuncunun arka arkaya covid 19 testlerinin pozitif çıkmasıyla birlikte çekimler de iptal edildi.

Hafta içinde yaşanan bu gelişme ile birlikte dizinin seti dururken, yeni bölümü bekleyenler de hüsran yaşadı! 21. bölümün yayınlanacağını bekleyen izleyiciler, genel bir tanıtım videosuyla karşılaştı. Dizinin gelecek hafta yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz net değil…