Ana sayfa Dizi Fragmanları Baba dizisi nereden nereye geldi, Tolga Sarıtaş faktörü de işe yaramadı!

Baba dizisi nereden nereye geldi, Tolga Sarıtaş faktörü de işe yaramadı!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Baba’nın 16 Kasım akşamı ekrana gelecek yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. 2022 yılının başlarında proje ortaya çıktığı zaman büyük bir ilgi çekmişti. Baba dizisinin yılın en iyi yapımlarından birisi olacağı ve milyonları da kendisine bağlayacağı beklentisi oluşmuştu.

Tolga Sarıtaş ile Haluk Bilginer’in başrolde yer alması ve Gökhan Horzum gibi etkili bir senaristin yer alması nedeniyle çok olumlu yorumlar yapılan dizi, başladıktan sonra tam da istenilen ilgiyi çekemedi. Ancak Show TV’nin ikinci sezonda da devam kararı alması yerinde bir karadı. İkinci sezona bambaşka bir hikaye ile başlayan dizinin başladığı noktadan şimdi geldiği noktayı görenler şaşırıyor. Hem hikaye çok farklı bir yere savruldu hem de dizinin konsepti büyük değişim geçirdi. Ancak bu durum bile reytinglerin toparlanmasını sağlamadı. Tolga Sarıtaş’ın büyük hayran kitlesinin de yeterince destek vermediği gerçeğini ifade etmek gerekiyor.

Baba dizisinin 24. yeni bölümü yayınlanacak ve izleyiciler de heyecanla neler olacağını bekliyor. İşte yeni bölümden bazı detaylar: Emin Saruhanlı’nın Çöpköy’de herkesi yardımlaşma için toplaması Selahattin’i çileden çıkarıyor. Kadir, Selahattin’in tehditleri yüzünden babasının yaptığı evi yıkarken bu sırada Selahattin, Emin’e Kadir’in her şeyi onu korumak için yaptığını söylüyor. Emin’in Selahattin’in sert hamlelerine karşı ne yapacağı heyecanla bekleniyor.

İkinci tanıtımla beraber bir ön izleme sahnesi de izleyiciyle buluştu. Büşra’yı mutfakta yemek yaparken ve şarkı söylerken hayal eden İlhan’ın yerde kanlar içinde yattığı görülürken, “İlhan kurtulacak mı?” sorusunun yanıtı merak konusu oluyor.

Ölümle burun buruna gelen İlhan, hastanede tedavi altına alınır. Büşra ile İlhan arasındaki buzlar iyice erirken sürpriz bir ziyaret gerçekleşir. Emin’in herkesi umutlandıran direnişine engel olan Selahattin, diğer yandan Çöpköy’de yayılan hastalığın duyulmaması için elinden geleni yapar.

Firuze içinde bulunduğu sorunu çözmek için tehlikeli bir planla harekete geçer. Kadir’in Çöpköy halkı için Selahattin ile olan mücadelesinde ipler iyice gerilir. Kadir, karşılaştığı bir tehdit karşısında zorlu bir tercih yapmak zorunda kalır.

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı ‘Baba’nın senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alırken, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor.

‘Baba’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!