Ana sayfa Dizi Analiz Baba dizisinde Levent Ülgen faktörü daha ilk bölümden anlaşıldı!

Baba dizisinde Levent Ülgen faktörü daha ilk bölümden anlaşıldı!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Baba’nın heyecanla beklenen yeni sezonu önceki akşam büyük sürprizlerle başladı. Darmadağın olan Saruhanlı ailesinin yeni dünyası ve diziye katılan yeni karakterler hikâyenin heyecanını artırdı.

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Baba’ dün akşam 2. sezon ilk bölümüyle ekrana geldi. Bu sezon kadroya dahil olan başarılı oyuncu Levent Ülgen’in hayat verdiği Hacı Selahattin’in Saruhanlı ailesinin hayatına olan etkileri dikkat çekti.

Çarpıcı bölümün finalinde Hacı Selahattin, kendisine karşı çıktığı için Kadir’i açıkça tehdit etti. Bu sırada Kadir’in karşısına bir gece barda tanışıp yakınlaştığı gizemli kadın çıktı. Üstelik bu kadın, Selahattin’in dul geliniydi. Seyirciyi şoke eden bu gelişmenin ardından yeni bölüm heyecanla bekleniyor.

Baba dizisinde Levent Ülgen faktörü daha ilk bölümden anlaşıldı! 8

SARUHANLI AİLESİNİN YENİ YAŞAMI

Kendisini alıkoyan adamların elinden kurtulmayı başaran Emin Saruhanlı, kaçarken trafik kazası geçirdi. Kaza sonrası hiçbir şey hatırlamayan Emin kayboldu. Kadir ile İlhan, Büşra’yı Ahmet’in elinden kurtardı. Büşra, Emin’in kaybolmasında İlhan’ın da parmağı olduğu için onu terk etti. Yaşar Saruhanlı girdiği ameliyatta hayatını kaybetti. Birdenbire hayatları altüst olan Saruhanlı Ailesi’ni ayakta tutmaya çalışan yine Kadir oldu. Bir yandan ailesini geçindiren bir yandan da babasını arayan Kadir için hiçbir şey eskisi gibi değildi.

Baba dizisinde Levent Ülgen faktörü daha ilk bölümden anlaşıldı! 9

EMİN SARUHANLI KAYIP!

Saruhanlı Ailesi’nin yolu Hacı Selahattin’in kontrolünde olan bir köye düştü. Kadir, Ceyhun ve Servet buradaki çöp tesisinde çalışmaya başladı. Gündüzleri çöp tesisinde çalışan, geceleri ise taksiye çıkarak Emin’i arayan Kadir sonunda bir camide babasının izine rastladı.

YENİ BÖLÜMDEN ÖN İZLEME SAHNESİ YAYINLANDI!

‘Baba’nın gelecek hafta ekrana gelecek yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Aylar sonra Büşra’nın karşısına çıkan İlhan, özlemini dile getirirken gözyaşlarını tutmakta zorlanan Büşra, İlhan’ı affetmiyor.

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı ‘Baba’nın senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alırken, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor.

‘Baba’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!