Ana sayfa Dizi Fragmanları Balkan Ninnisi dizisi final bölümünde neler yaşanacak?

Balkan Ninnisi dizisi final bölümünde neler yaşanacak?

tarafından ker_def

Her hafta Perşembe akşamları TRT 1 ekranlarına gelen ve büyük beğeni toplayan “Balkan Ninnisi”, 5 Ocak Perşembe akşamı final bölümüyle izleyicilerle buluşacak.

Çekimleri Üsküp’te yapılan dizi, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle büyük ilgi gördü. “Balkan Ninnisi” dizisi, 5 Ocak Perşembe akşamı TRT 1’de yayınlanacak 25. Bölümü ile son kez ekranda yer alacak. Peki final bölümünde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar:

“Konaktakiler çıkan harita parçasından hazine olduğunu yine Arif sayesinde geç öğrenirler. Öğrendiklerinde ise harita çoktan Besa’nın elline geçmiştir. Hazine haritası uğruna konaktan vazgeçen Arif, Ertan ve Zafer, hazinenin konağın bahçesinde gömülü olduğunu öğrenince deliye dönerler.

Besa ve adamları konağı basar ve onları bahçeye kazarken yakalarlar. Süleyman, Nina ve Elena, konak halkının hasta olduğunu düşünerek karantinaya alındıkları için dışarı çıkmadıklarını düşünür.

Sofya’nın yardımıyla Ivana, Jovanka ve Gülsüm, konaktan dışarı çıkmayı başarırlar. Son çare olarak konakta kalanları Besa’nın elinden kurtarmak için polisten yardım isterler…

Aradan 5 yıl geçer… Ertan, caminin önünde Balkan Ninnisi’nin bittiğini, masalın başladığını anlatmaktadır… “