Ana sayfa Dizi Haberleri Başak Gümülcinelioğlu’ndan Sipahi dizisi itirafı! Gördüklerinize inanmakta zorlanacaksınız!

Başak Gümülcinelioğlu’ndan Sipahi dizisi itirafı! Gördüklerinize inanmakta zorlanacaksınız!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, daha önce rol aldığı yapımlardan çok farklı bir projede yer alıyor. Sipahi dizisinde ajan rolünde izleyeceğimiz oyuncu, çok iyi dövüşen ve birçok dili bilinen çok yetenekli bir kadın karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Yeni dizisi için konuşurken bile heyecanını gizleyemeyen Gümülcinelioğlu, hayranlarını adeta ters köşeye yatıracak bir rolle geliyor.

Oyuncuya göre yeni rolü, bugüne kadar televizyonda ekrana gelen dizilerdeki en güçlü kadınlardan birisi olarak anılacak. Başak Gümülcinelioğlu da Kaan Yıldırım ve Kerem Alışık gibi dizinin hikayesinde bir ajan karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Çok heyecanlı olduğunu gizlemeyen oyuncu, “Ben kendi adıma daha da heyecanlıyım. Hem ilk defa televizyonda görülmüş en güçlü kadın karakterlerinden birisini oynayacağım. Hem bunun için çok uzun süredir eğitiliyorum. Çok fazla dil konuşan, çok iyi aksiyon sahneleri olan, çok iyi dövüşen, çok iyi silah ve bıçak kullanan bir karakter bu” açıklamasında bulundu.

Başak Gümülcinelioğlu'ndan Sipahi dizisi itirafı! Gördüklerinize inanmakta zorlanacaksınız! 7

Bu sözleri ile dizinin kendi kariyerinde ne kadar önemli olduğunu da ortaya koyan Başak Gümülcinelioğlu, sette herkesin çok iyi anlaşmasının da önemine vurgu yaptı.

Oyuncu ayrıca bu tür hikayelerde çok dikkat etmek gerektiğini de şu sözlerle ifade etti:

“İstihbarat ajanını oynamak başka bir mesele ve başka bir saygıya değer bir durumu var. Aynı zamanda da çok çekince dolu bir şey. O yüzden çok çalışıyoruz, çok da imtina ediyoruz, doğru şeyi mi yapıyoruz diye. Umuyorum çok güzel olur, öyle olacağına eminim, çünkü çok çalıştık.”