Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Fikret Kuşkan, 1 yıllık aradan sonra yeniden setlere dönüş yaptı!

Fikret Kuşkan, 1 yıllık aradan sonra yeniden setlere dönüş yaptı!

tarafından ker_def

Usta oyuncu Fikret Kuşkan’ın özel bir hayran kitlesi bulunuyor. Şu ana kadar yer aldığı birbirinden farklı projede çok farklı rollerde izlediğimiz oyuncu, ustalığını her seferinde ortaya koydu.

Dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de rol alan ve kariyeriyle gençlere örnek teşkil eden Fikret Kuşkan, en son El Kızı isimli Fox TV dizisiyle geçen yıl ekranda yer almıştı. Bu dizinin uzun süreli olmamasını talihsizlik oldu. Fikret Kuşkan, neredeyse 1 yıl sonra yeniden setlere bu sefer bir sinema filmi için dönüş yaptı.

Hamit İzol’un aynı isimli kitabından uyarlanan ‘Roza’ filmi için çekimler başladı. Filmin yönetmenliğini Mustafa Kotan üstlenirken senaryosunu Sultan Turan Kızılay kaleme alıyor.

Fikret Kuşkan, 1 yıllık aradan sonra yeniden setlere dönüş yaptı! 7

Başrollerden birini üstlenen Belçim Bilgin’in çekimlerin başladığını geçtiğimiz günlerde duyurduğu filmin kadrosuna usta oyuncu Fikret Kuşkan da katıldı. Kadroda Belçim Bilgin ve Fikret Kuşkan ile birlikte Bahar Şahin, Burak Sevinç, Deniz Bolışık, Ümit Çırak, İzzet Yüksek, Berk Bakioğlu, İrem Sultan Cengiz, Ayça Kuru, Hasan Balay yer alıyor.

Mevsimlik işçi olarak Urfa’dan Mersin’e göç eden bir ailenin dramını beyaz perdeye aktaran Roza; eğitimsizliğin, ekonomik sıkıntıların ve törenin nasıl yıkıcı etkileri olduğunu gözler önüne serecek.

Roza, 2023 yılında sinemalarda seyirciyle buluşacak.