Başak’ın sataşmasına, Yasemin’den sert tepki! Gelinim Mutfakta 144. Bölüm

05 Ekim 2018 Cuma, 05:33
Başak’ın sataşmasına, Yasemin’den sert tepki! Gelinim Mutfakta 144. Bölüm

Gelinim Mutfakta 144. Bölümde Yasemin, Başak’ın yemeği ile ilgili söyledikleri ve masasına gelmesinden dolayı çok sinirlendi; onu, sert bir şekilde mutfağından kovdu! Başak yemeğini pişirmeye bıraktıktan sonra her zamanki gibi masaları dolaşmaya başladı. Yasemin’in masasına geldiğinde domatesleri istenildiği gibi doğramadığı ve bunun da kural ihlali yaptığını söyledi. Yasemin ise, masasına gelmesinden dolayı önceden de sinirlendiği Başak’ı uzaklaşması için uyardı. Başak ısrar edince Yasemin sesini yükseltmeye başladı. İkili arasında seslerin yükseldiği bir tartışma yaşandı. Bir ara Yasemin, Başak’ı koluyla iterek mutfağından uzaklaştırmaya çalıştı. Başak inat edince ortalık daha da hararetlendi. Sesleri stüdyo dışına taşınca Fatih Ürek gelerek olaya müdahale etmek zorunda kaldı. Bu durum gün sonu değerlendirmesine taşındı ve kaynanalar olayı her ayrıntısına kadar tartıştılar…

Gelinim Mutfakta yarışmasındaki o anları videodan izleyebilirsiniz.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için