Gelinim Mutfakta izleyicisinin çok konuşulacak Reyhan hanım taklidi!

05 Ekim 2018 Cuma, 05:33
Gelinim Mutfakta izleyicisinin çok konuşulacak Reyhan hanım taklidi!

Gelinim Mutfakta 144. Bölümde izleyicilerden gelen videoda Reyhan Hanımı taklit eden genç, yarışmacılardan büyük alkış aldı! İzleyicimizden sürpriz bir video geldi. Genç, Reyhan Hanımı taklit ederken, kaynanası Fatih Beyi taklit etti. Genç adam, Reyhan Hanımın yemek tadımı ve puanlama esnasındaki tavırlarını taklit etmeye başladı. Başarılı olan bu taklit izleyenleri güldürmeye başladı. Taklit sonrasında Reyhan Hanım, kendisini taklit eden kişiye övgüler yağdırdı. Herkes birebir taklit ettiği konusunda hem fikir oldular. Fatih Bey ise, Gelinim Mutfakta başarısını izleyicilerden gelen onore paylaşımlar ile görmekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. Yarışmacılarla birlikte izleyenlere teşekkürlerini sundu ve bu başarıyı alkışlayarak kutladılar…

Gelinim Mutfakta yarışmasında çok konuşulan Reyhan hanım taklidini videodan izleyebilirsiniz.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için