Ana sayfa Sinema Behzat Ç’nin Memduh başkanı Güven Kıraç’ın ringdeki halini gören şaşırıyor!

Behzat Ç’nin Memduh başkanı Güven Kıraç’ın ringdeki halini gören şaşırıyor!

tarafından ker_def

Bir döneme damgasını vuran Behzat Ç dizisinin en önemli karakterlerinden birisi de Memduh Başkan olmuştu. Dizinin hikayesinde gizemli birisi olarak öne çıkan Memduh, sözleriyle de izleyicileri çok etkilemişti. Kendisine has üsbulu ve utanmazlık noktasındaki sözleri ile Memduh karakteri bir dizi efsanesi olarak akıllara yazıldı.

Güven Kıraç’ın unutulmaz bu rolü bir yana, ünlü oyuncu, şimdiye kadar birbirinden çok farklı karakterler ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bu rollerde de yeteneklerini sergileyen usta oyuncu, şimdi de Mükemmel Aile isimli sinema filmiyle hayranlarını fazlasıyla şaşırtmaya geliyor.

2023 yılının iddialı komedi Filmi ‘Mükemmel Aile’ filminin çekimleri sürpriz sahne ile başladı. Usta oyuncu Güven Kıraç boks eldivenlerini taktı, ringe çıktı ve şampiyon boksörler ile dövüştü!

Güven Kıraç hayranları filmdeki bu sahneleri bir hayli şaşırarak ve kahkahalarla izleyecek gibi gözüküyor.

Behzat Ç'nin Memduh başkanı Güven Kıraç'ın ringdeki halini gören şaşırıyor! 7

Evlenip Antalya’ya yerleşen kızları, hayatının hiç bir döneminde yanında olmayan ailesine sitem dolu bir video gönderir. Torunlarının olacağı haberini alan Mükemmel Aile, bu kez hamile kızlarının yanında olmaya karar verirler.

Ancak bu tuhaf ailenin doğuma yetişebilmek için çıktıkları İstanbul’dan Antalya’ya olan yolculuklarında başların gelmeyen kalmaz.

Yapımı PRT Film Entertainment, yapımcılığını Fatih Ay ve Hande Alpaslan’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Hakan Eser’in oturduğu filmin kadrosunda, Güven Kıraç, Didem Balçın, Şahin Irmak, Algı Eke, Nejat Uygur, Gizem Katmer, Bülent Polat, Erdem Şenocak gibi güçlü isimler yer alıyor.

Dışarıdan oldukça normal görünen ailenin garip fertleri, karakter olarak da tuhaflıklarını gözler önüne sererek asla örnek aile olmadıklarını da gösterirler.

Keyif ve kahkaha ile izlenecek olan Mükemmel Aile filmi 2023’de sinemalarda…