Ana sayfa Dizi Fragmanları Beni Bırakma 3. sezonuyla 9 Eylül Pazartesi başlıyor!

Beni Bırakma 3. sezonuyla 9 Eylül Pazartesi başlıyor!

tarafından ker_def

atv ekranında izleyicilerle 2 sezondur buluşmakta olan günlük dizi Beni Bırakma, 280. bölümüyle 2. sezon finalini yapmıştı. Dizinin 3.sezonu 9 Eylül Pazartesi günü başlıyor.  Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağla Çukurova’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni sezonunda neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

Dizinin 3. sezon fragmanı yayınlandı. Videodan 3. sezon 281. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı günlük dizi Beni Bırakma, genç oyuncu kadrosuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür.

Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri devralmış durumdadır. Sıla’ya aşık olmasıyla birlikte hayatı değişir. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur.

Onun hayatı da Zeynep’e olan aşkıyla yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklardır. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecektir: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Beni Bırakma
Sen Benim Alın Yazımsın…
Hafta içi her gün atv’de!

Oyuncular; Sude Doğar, Emrah Akduman, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Berkay Veli, Çağla Çukurova, Keiko Belir Yarar, Kaan Yalçın, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Tuğçe Özbey, Gonca yakut