SON DAKİKA
21 Eylül 2019 07:44

SON HABERLER

Berkay, Arda Turan ile ilgili 30 Ocak’ta açıklama yapacağını söyleyerek merak uyandırdı!

Bir süre önce gittikleri mekanda futbolcu Arda Turan ve Şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavga, mahkemelik olmuştu.

30 Ocak’ta görülecek davaya az bir süre kala Berkay çarpıcı açıklamalarda bulunarak, “Karımın hakkını kimseye yedirmem. 30 Ocak’ta herkesin gözünün içine baka baka söyleyeceklerim olacak.” dedi.

Arda Turan’la mahkemelik olan ünlü şarkıcı Berkay Şahin, 30 Ocak’ta görülecek davaya az bir süre kala çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ece Erken’e konuşan şarkıcı, “Karımın hakkını kimseye yedirmem. 30 Ocak’ta herkesin gözünün içine baka baka söyleyeceklerim olacak. Gizlilik kararı da yok her şey açığa çıkacak” sözleriyle dikkat çekti.

“HER ŞEY AÇIĞA ÇIKACAK”

Arda Turan ve Berkay Şahin bir gecce kulübünde kavga etmiş, iddiaya göre Arda Turan, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e laf atınca ortalık karışmıştı.

Arda Turan, Berkay’a kafa atarak burnunu kırınca ikili arasında yaşanan olay mahkemeye taşınmıştı ve ikilinin 30 Ocak’ta hakim karşısına çıkacakları belli olmuştu.

Duruşma öncesi Berkay, Söylemezsem Olmaz moderatörü Ece Erken’e çok özel açıklamalarda bulundu.

Ece Erken canlı yayında Berkay’ın kendisine anlattıkları şöyle anlattı: “Karımın hakkını kimseye yedirmem. 30 Ocak’ta herkesin gözünün içine baka baka söyleyeceklerim olacak! Gizlilik kararı da yok her şey açığa çıkacak.” (Posta)

İlgili Haberler