SON DAKİKA
25 Nisan 2019 02:56

SON HABERLER

Bilge Hanım mutfağı bastı! Gelinim Mutfakta 129. Bölüm İzle

Gelinim Mutfakta 129. Bölümde Bilge Hanım, gelini Gonca’ya dijital yemek kitabı veren Ezgi’ye stüdyoya girerek çok sert tepki gösterdi! Videodan o anları izleyebilirsiniz…

Ezgi, güne başlarken Gonca’ya dijital yemek kitabı hediye etti. Gonca, bu hediyeyi kabul etti. Bilge Hanım ise, bu hediyenin verilişini kötü niyet olarak değerlendirdi ve çok öfkelendi. Kaynanalar odasından kalkıp bir hışımla stüdyoya girdi. “Ne yapıyorsun sen? Ne yaptığını sanıyorsun sen?” diye Ezgi’ye tepkisini gösterdi. Bilge Hanımı stüdyoda gören gelinler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Ezgi “Ne yapıyorum ben? Öğretmenim ne yaptım?” diye alaylı yaklaşınca Bilge Hanım daha da sinirlendi. İkili arasında geçen tartışmadan sonra olay kaynanalar odasına sıçradı. Bilge Hanım, Ezgi’nin verdiği dijital yemek kitabını “Reyhan Hanım bu size!” diyerek Reyhan Hanıma verdi ve “Bu kadar yıllık hanımsınız, gelini yetiştirdiğinizi söylüyorsunuz, hamur açmayı bilmiyorsunuz! Bu hediye ile çok güzel hamur açmayı öğrenirsiniz!” dedi. Reyhan Hanım yine kendine has tavrı ile Bilge Hanıma cevap verdi. Bilge-Reyhan atışması ise, Ezgi’nin kendi taklidini yapması ile daha da hararetlendi!…

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

İlgili Haberler