Ana sayfa Dizi Haberleri Bir dizi daha reytinge yenildi! Show TV’nin iddialı dizisi Nöbet 8. final bölümüyle veda ediyor!

Bir dizi daha reytinge yenildi! Show TV’nin iddialı dizisi Nöbet 8. final bölümüyle veda ediyor!

tarafından ker_def

Yapımcılığını Pana Film’in yönetmenliğini ise Gökhan Erkut’un üstlendiği Nöbet dizisinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık gibi isimler paylaşmaktaydı. Sezona çok iddialı başlangıç yapan Nöbet dizisi, reytinglerde beklentilerin altında kaldı. Final kararı alınan Nöbet dizisi 28 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de son kez Show TV ekranında olacak.

Nöbet’in 8. final bölümü tanıtımı yayınlandı. Ziya Cevran’ın, kendisini öldürtmek isteyen kişinin Nizamoğlu olabileceğini söylediği heyecan dolu tanıtımda Elmalı halkı canlı bomba tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Ziya Cevran ve Jennifer arasında silahlar çekilirken, yere yığılan Cevran’a neler olacağı merakla bekleniyor. Videodan final bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

NÖBET’TE NELER OLDU?

Nöbet’in 21 Nisan Pazar akşamı ekrana gelen 7. bölümünde Elmalı’da çevre halkının sevgisini ve güvenini kazanamaya devam eden Jennifer’e büyük bir görev verildi. Uluslararası sermaye baronlarından gelen suikast emrinin hedefinde Binbaşı Barış Kalender, Yüzbaşı Yiğit Alkan ve Melik Nizamoğlu vardı. Jennifer’ın sınır dışındaki kolu Darko, seçilecek tetikçiler için Yakup Hoca ile bağlantı kurarak bu işi halletti.

Sınırda verdiği bir karar yüzünden emre itaatsizlikten hakkında soruşturma açılan ve açığa alınan Yüzbaşı Yiğit, yanına taşınan eşi Zeynep’e yardımcı olurken Binbaşı Barış, ortadan kaybolan postacı Namık’ın izini sürdü.

Zühtü, Şahin Efendi ile çıktığı domuz avında başını belaya sokunca, soluğu Binbaşı Barış’ın yanında aldı. Elinde bulunan bütün kozları devletin aleyhine kullanan ve başkanlık hayalleri kuran Ziya Cevran, bütün gücü ele geçirmek için bölgenin güçlü aileleriyle bağlantılarını iyice kuvvetlendirdi. Yüzbaşı Yiğit, Binbaşı Barış’a düzenlenen suikast girişimini engellerken, Binbaşı Barış da Ziya Cevran’a çekilen silahı engelledi.

JÖH timi, girdiği heyecan dolu çatışmada Yakup Hoca’yı öldürdü. Final sahnesinde öldürülen hamile kadının bebeğini kurtarmak için seferber olan JÖH timi izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.