Ana sayfa Sosyal Medya Bir süredir birlikte görünmeyen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinin hayranları sonunda rahat nefes aldı!..

Bir süredir birlikte görünmeyen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinin hayranları sonunda rahat nefes aldı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-ATV’nin Kalp Yarası dizisinde ‘Ferit’ karakteriyle beğeni toplayan oyuncu Gökhan Alkan ile Show TV’nin Üç Kuruş dizisinde ‘Bahar’ karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade, birlikte rol aldıkları  Yasak Elma dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.

Gökhan Alkan şu sıralar dizi çekimleri için Antakya’da bulunuyor. Nesrin Cavadzade ise İstanbul’da. İş hayatlarından dolayı geçici bir ayrılık yaşayan ikili zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarıyla hasret gideriyorlar.

Ancak, ikili bir süredir birlikte görünmüyordu, sosyal medya hesaplarından da birlikte görüntüyü en son, Gökhan Alkan’ın doğum günü olan 8 Aralık 2021 tarihinde vermişlerdi. Nesrin Cavadzade sevgilisine çok özel bir doğum günü partisi düzenlemiş, ikili boy boy fotoğraflarını instagranm hesaplarından paylaşmıştı.

O günden itibaren birlikte poz vermeyen çifti hayranları merak etmeye başlamıştıki Gökhan Alkan’ın 14 Şunat Sevgililer Günü’nde yaptığı paylaşım yüreklere su serpti. Yakışıklı oyuncu bu özel günde sevgilisiyle fotoğrafını paylaşarak ‘Sensin’ notunu düştü.

Bir süredir birlikte görünmeyen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinin hayranları sonunda rahat nefes aldı!.. 7

Ünlü çift, geçtiğimiz yılın ağustos ayında nişanlanmıştı. Datça’da bir otelde yer ayırtan yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan, kendi ve sevgilisinin ailesini burada toplanmıştı. Sevgilisi Nesrin Cavadzade’ye romantik bir evlilik teklifinde bulunan Gökhan Alkan ‘Evet’ yanıtını almıştı.

Zaman zaman haklarında ayrılık haberleri çıksada Gökhan Alkan’ın son paylaşımı çiftin ilişkisinin tüm hızıyla devam ettiğini gösterdi. Gökhan Alkan ile Nesrin Cavadzade çiftini birbirine çok yakıştıran hayranları arasında da ikilinin evlenmesi beklentisi yüksek.