Ana sayfa Sosyal Medya Birce Akalay’ın paylaşımı, Kuş Uçuşu 2. sezonu bekleyenleri heyecanlandırdı!

Birce Akalay’ın paylaşımı, Kuş Uçuşu 2. sezonu bekleyenleri heyecanlandırdı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Netflix için çekilen Kuş Uçuşu dizisi Haziran ayında yayınlanmıştı. 8 bölümlük dizi, izleyenleri çok etkilerken, Birce Akalay’ın oyunculuğu da ayrıca gündemde kaldı. Akalay, bir kaç hafta arayla yayınlanan yine Netflix’in dizisi Mezarlık’ta da bambaşka bir karaktere hayat veriyordu ve izleyici, her iki dizideki performansı ile oyuncuyu sosyal medyanın gündeminde tuttu uzun süre.

Dizinin yayınlanan ülkelerdeki başarılı dönüşü de sevindirdi. Kuş Uçuşu dizisinde yıllar önce Siyah Beyaz Aşk’ta partner olduğu İbrahim Çelikkol ile buluşmuştu Birce Akalay. Miray Daner’in de başrolde yer aldığı Kuş Uçuşu’nu izleyenler, dizinin devamının çekilmesi yönündeki mesajlarını sosyal medyadan iletmeye başladılar.

Beğenilen diziyle ilgili yeni bir sezonun daha gündeme gelmesi haberi izleyenleri mutlu ederken, İbrahim Çelikkol’un geçtiğimiz günlerde dizinin 3. sezonunun da çekilme ihtimalini gündeme getirmesi daha da sevindirici bir açıklama oldu.

Birce Akalay'ın paylaşımı, Kuş Uçuşu 2. sezonu bekleyenleri heyecanlandırdı! 8

Kuş Uçuşu dizisinde deneyimli bir gazeteciye hayat veren ve yaptığı programlarla çok konuşulan Lale Kıran karakterinde Birce Akalay büyük beğeni toplamıştı. Dizinin yeni sezon çekimleri merakla beklenirken oyuncunun yaptığı bir paylaşım ise çekimlere başlanmış olma ihtimalini de ortaya çıkardı!

Birce Akalay'ın paylaşımı, Kuş Uçuşu 2. sezonu bekleyenleri heyecanlandırdı! 9

İbrahim Çelikkol’un “Kuş Uçuşu’nun büyük ihtimalle ikinci, üçüncü sezonunu çekmeye başlayacağız.” sözlerinin ardından Birce Akalay’ın karavanda çekilen bir pozunu paylaşması, sette olduğu tahminlerini getirdi.

Birce Akalay, son dönemde dizileriyle gündeme daha çok gelen bir isim olarak çeşitli dergilere de röportajlar veriyor. Karavanda çekilen fotoğrafının da yine bir derginin moda çekiminden olma olasılığı da söz konusu… İzleyenler ise Kuş Uçuşu dizisinden gelecek yeni bölüm çekimleri için heyecanlı. Şimdilik dizinin çekim tarihi netleşmese de Birce Akalay hayranları, takipçileri, setten gelen her fotoğraf ve paylaşımda Kuş Uçuşu için heyecan yaşıyor…