Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Birinciliğe abone olan Kalp Yarası dizisinde ayrılık konuşuldu!

Birinciliğe abone olan Kalp Yarası dizisinde ayrılık konuşuldu!

tarafından ker_def

atv’nin pazartesi akşamlarına damgasını vuran, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu dizisi ‘Kalp Yarası’ on ikinci bölümüyle ekrana geldi.

Dizi aldığı reytinglerle Tüm Kişiler kategorisinde zirveye yerleşti. Kalp Yarası’nın yeni bölümü,
tüm kişiler kategorisinde günü birinci olarak tamamlayarak bir kez daha başarısını kanıtladı. Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin’in başrollerinde yer aldığı dizi, sosyal medyada da çok etkili bir çıkış yaptı.

Zirvedeki yerini kimseye kaptırmayan Kalp Yarası, güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile Pazartesi akşamına damgasını vururken, #HayallerimSeninle etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu. Dizi için binlerce tweet paylaşıldı ve hayranlar sahnelerle ilgili farklı yorumlar yaptı. Dizinin oyuncu kadrosunun etkileyici performansları da övgülerle karşılandı.

Birinciliğe abone olan Kalp Yarası dizisinde ayrılık konuşuldu! 8

Ayşe, Ferit’e Baha’yı öldürmediğini anlatıp gerçekleri açıklamaya çalışırken ikili büyük bir tartışmaya tutuştu. Ayşe kendisine enjekte edilen ilacın etkisiyle daha fazla dayanamayıp bayıldı. Ferit, Ayşe’yi kendine getirmek için uğraşırken ikili arasında başlayan yakınlaşma Ayşe’nin Ferit’in söylediklerini hatırlamasıyla bıçak gibi kesildi.

Adnan’ın hastaneye kaldırıldığı haberi konağa bomba gibi düştü. Tüm aile büyük bir telaşla hastaneye koştu. Yaman, Adnan’ın cebinde bulduğu notu araştırmaya başlayıp Bahtiyar’la konuştu.

Diğer yanda tüm Antakya, Ayşe’nin Baha’yı öldürdüğü haberiyle çalkalanmaya başladı. Polislerin hastaneye gelip Ayşe’yi sorması üzerine, Azade adeta burnundan soluyarak Ferit’e sert tepki gösterdi.

Hayati tehlikeyi atlatan Adnan’ın ilk iş vasiyetini düzenlemek oldu. Ancak vasiyet Adnan’ı ziyarete gelen Yaman tarafından görülünce, Yaman, Bahtiyar’dan hesap sordu. Bahtiyar sonunda dayanamayıp Yaman’a Adnan Sancakzade’nin gerçek babası olduğunu itiraf etti.

Birinciliğe abone olan Kalp Yarası dizisinde ayrılık konuşuldu! 9

Ayşe, Ferit’in yanından kaçıp karakola teslim oldu. Ayşe suçsuz olduğunu söylerken, Hüseyin tarafından gizlice tutulan avukat Ayşe’yi suçunu kabul etmesi için ikna etmeye çalıştı.

Ayşe çıktığı mahkemede avukatın kendisini ikna etmesi sonucu suçunu kabul etti. Davada bir tuhaflık olduğunu anlayan Ferit, gizlice araştırma yapmaya başladı.

Ayşe tutuklanıp cezaevine gönderilirken Azade elindeki kanıtı saklayıp susmayı tercih etti. Ayşe’nin suçsuz olduğuna inanan Ferit, Ayşe’nin avukatlığını üstlenirken, Hande ise babasının çevirdiği oyundan haberdar oldu.

‘Kalp Yarası’, 14. yeni bölümüyle 4 Ekim pazartesi akşamı atv’de! İşte 14. bölümden ilk fragman: