SON DAKİKA
27 Haziran 2019 07:43

SON HABERLER

Bizim Hikaye dizisinde Elibollar’ın başına büyük bir felaket geliyor!

Fox TV ekranlarında bu akşam 61. bölümü yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisinde beklenmeyen gelişmeler yaşanacak.

Elibollar’ın hayatını değiştirecek gelişmeler arka arkaya geliyor…

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın oynadıkları Bizim Hikaye dizisinin 61. bölümünden 2. tanıtım yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde Filiz ve Barış’ı zor durumda bırakacak ve Elibollar’ın tüm yaşamını etkileyecek yeni gelişmeler yaşanacak.

Fikri’nin bir adamı öldürdüğünü söylemesi üzerine ortalık karışıyor. Fikri’yi Tekirdağ’a götürüp saklama fikrini konuşan Elibollar’ın evleri yakılıyor.

61. bölüm özeti şöyle:

Tüm sıkıntılarından bir bir kurtulan Filiz’le Barış için güzel bir sayfa açılmıştır artık. Şimdi önlerindeki tek sıkıntı ekonomik zorlukları açmak ve sigorta borcundan kurtulmaktır.

Tam da bu noktada Barış’ın hayatını kurtardığı Murtaza’nın onlara teşekkür için yolladığı bir zarf dolusu para hızır gibi imdatlarına yetişir. Filiz için her şey yoluna girmeye başlamıştır.

Lokantanın işleri fena gitmiyordur, sonunda Barış tüm belalardan kurtulmuş mesleğine geri dönmek üzeredir ve Rahmet de Amerika’ya gitmeyi kabul etmiştir.

Ancak Elibol’lar tüm heveslerini kursaklarında bırakacak felaketin yaklaşmakta olduğundan tamamen habersizdir.

Hayatlarını bu kez geriye dönüşsüz şekilde kökünden değiştirecek olan felaket, bir kez daha Fikri’nin vurdumduymaz hareketleri yüzünden olacaktır.

İlgili Haberler