SON DAKİKA
20 Haziran 2019 19:15

SON HABERLER

Bizim Hikaye dizisinde saklanan sır ortaya çıkıyor!

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 31 Ocak Perşembe akşamı 55. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Dizinin yeni bölümünde önemli sahneler vardı. Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi’nin paylaştığı diziye
Barış’ın kardeşi Merve diziye geçen bölümde dahil olmuştu.

Merve, hem Filiz hem de Barış’a hayatı dar etti. Merve kendisi hakkında konuşulanları duyunca Barış ve Filiz için yeni plan yaptı.

Nihal ise Barış’ın ölmediğini kanıtlamak için gece yarısı mezarını açtırdı. Merve ise Barış’a mezarının açılacağını söyledi ve yaptığı hamleyle ağabeyinin gözüne girdi. Peki Bizim Hikaye’de Nihal, Barış gerçeğini öğrenecek mi?

Diğer yandan ise Filiz’e musallat olan Kerem’in Nihal’in adamı olduğundan habersiz olan Barış bir yandan Kerem’le uğraşırken, bir yandan da Nihal konusunda Merve’yi sıkıştırmaya devam etti.

Ancak Merve’nin Barış ve Nihal için başka planları vardır. Bu sırada tüm aile onlardan gizli bir şekilde Hikmet’i bulmak için seferber olur ancak mesele Filiz’le Barış’tan gizlendikçe giderek büyür ve sonunda büyük bir felakete neden olur. Final sahnesinde Nihal, Barış’ın mezarını gece yarısı açtırdı. Videodan o sahneyi izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler