Ana sayfa Dizi Haberleri Bizim Hikaye yeni bölümde Filiz, tam bir kıyametin ortasına düşüyor!

Bizim Hikaye yeni bölümde Filiz, tam bir kıyametin ortasına düşüyor!

tarafından zk zk

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın oynadıkları Bizim Hikaye dizisinin 68. bölümünde Filiz’in beklemediği bir olay gerçekleşecek.

Dizinin yeni bölüm özeti şöyle:

Fikri’nin Minibolları düşürdüğü durum okulda ciddi bir krize neden olur. Filiz’le Barış aralarındaki fırtınalara rağmen çocuklar için geçici de olsa bir araya gelmek zorunda kalır. İkisi birlikte şimdi çocukların okuldan atılmamalarını sağlamak için diğer velilere düzgün bir aile olduklarını ispatlamak için lokantada bir yemek düzenlemek zorundadırlar.

Barış ise bu süreçte Zihni’den aldığı akılla Filiz’in kendisine olan direncini kırmak için uğraşacaktır. Tüm bunlar olurken yaşananlardan dolayı kendini kötü hisseden Neslihan, Filiz’le konuşmaya karar verir. Çocukların ise amcalarına yaptıkları haksızlığı telafi etmek için güzel bir planı vardır.

Ancak lokantada tuhaf aksilikler bir türlü yakalarını bırakmaz. Tam her şeyi atlattıklarını düşündükleri anda herkesin iyi niyetle kurduğu plan üst üste gelir ve Filiz kendini bir kez daha kıyametin tam ortasında bulur.