SON DAKİKA
3 Aralık 2022 07:38

SON HABERLER

Blu TV’den dizi atağı! Amazon’un Alman yapımı ünlü dizisi We Children From Bahnhof Zoo geliyor

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, zengin içeriğine her gün bir yenisini daha ekleyerek sayısız yerli ve yabancı içeriği üyeleriyle buluşturmayı sürdürüyor. Dünya genelinde 19 Şubat Cuma günü yayına girecek olan ve merakla beklenen Amazon’un Alman yapımı ‘We Children From Bahnhof Zoo’ dizisi 20 Şubat Cumartesi gününden itibaren tüm bölümleriyle BluTV’de yayınlanacak.

İlgiyle takip edilen özel yapımlarının yanı sıra dünya genelinde ses getiren yabancı yapımları da koleksiyonuna ekleyen BluTV, Amazon yapımı yeni gençlik dizisi ‘We Children From Bahnhof Zoo’yu 20 Şubat Cumartesi günü yayına alıyor. Dizi, dünya genelinde ilk defa izleyicinin beğenisine sunulduktan bir gün sonra tüm bölümleriyle BluTV’de izlenebilecek.

Christiane F.’in Türkçe’ye ‘Eroin’ adıyla çevrilen ve anılarından oluşan aynı adlı romanının modern bir uyarlaması olan ‘We Children From Bahnhof Zoo’ Berlin’de yaşayan Christiane ve 6 arkadaşının güçlü hikayesini anlatıyor.

Dizinin kadrosunda Jana McKinnon, Bruno Alexander, Lea Drinda, Michelangelo Fortuzzi, Jeremias Meyer ve Lena Urzendowsky gibi genç isimler buluşurken, dizi ikonik karakterleri ve hafızalara kazınacak müzikleriyle de çok konuşulacak.

‘We Children From Bahnhof Zoo’ etkileyici hikayesiyle 20 Şubat Cumartesi gününden itibaren tüm bölümleriyle sadece BluTV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler