Ana sayfa Sinema BluTV’nin Kasım ayı sinema filmlerini kaçırmayın!

BluTV’nin Kasım ayı sinema filmlerini kaçırmayın!

tarafından ker_def

BluTV, Kasım ayında dünya ve Türkiye sinemasından ödüllü filmleri izleyicilerle buluştururken, Discovery+ ayrıcalığı ile de yeni içerikleri sunuyor. Platform, büyük beğeni toplayan ve dünyada ses getiren suç dizisi ‘Gomorrah’nın final sezonunu da izleyicileriyle paylaşarak bir sürpriz yapıyor. Dizinin heyecan dolu finali, sadece BluTV’de.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, havalar soğudukça artan film izleme özlemini dünya ve Türkiye sinemasının en iyi örnekleriyle gidermeye Kasım ayında da devam ediyor. Sinema tarihine damgasını vuran pek çok filme imza atan Michael Haneke’nin filmografisinin en güçlü iki filmi izleyicilerle buluşuyor.

Cannes Film Festivali’nden 3 büyük ödülle ayrılan, Fransız Sineması’nın büyüleyici oyuncusu Isabelle Huppert’in yalnızlık ve sevgisizlikten doğan cinsel sapmalarını dominant bir annenin gölgesinde yaşayan bir kadını canlandırdığı ‘La Pianiste’ ile 2005 yapımı, Juliette Binoche ve Daniel Auteuil’in başrollerini paylaştığı, evli bir çiftin yaşadığı terörü anlatan ödüllü film ‘Caché’, BluTV’den izlenebiliyor.

Dünya sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden, Vincent Cassell’in ikonik performansıyla hafızalara kazınan ‘La Haine’, Wim Wenders’ın perspektifinden Küba’nın en renkli ve müzik dolu anlarının yansıdığı ‘Bueno Vista Social Club’ ve son dönemin yükselen yıldızlarından Florence Pugh’un başrolünde yer aldığı ‘Lady Macbeth’, Kasım ayında BluTV arşivinde yerlerini alıyor.

Michael Önder’in büyük beğeni toplayan ilk filmi ‘Taksim Hold’em’, Emre Yeksan’ın Türkiye ve dünya festivallerini gezen ödüllü filmleri ‘Körfez’, ‘Yuva’ ve Güven Kıraç, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Bozkurt ile Yücel Erten’i buluşturan ‘Kavşak’, Türkiye sineması seçkisine ekleniyor.

GOMORRAH İLE VEDALAŞMA VAKTİ!

Nisan 2019’dan bu yana BluTV izleyicilerinin büyük özlemle beklediği sevilen dizi ‘Gomorrah’, beşinci ve final sezonuyla sadece BluTV’de takipçileriyle buluşuyor. İtalya ve Almanya ortak yapımı suç dizisi, merkezine aldığı şebeke ve aile hikayesi üzerinden kurduğu dramatik yapısıyla son yılların en konuşulan dizileri arasında yer aldı.