SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 17:24

SON HABERLER

Boran Kuzum paylaştı, Caner Özyurtlu ‘delirdiniz iyice’ diye çıkıştı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Biz Böyleyiz filminde çekimlerin tamamlandığı daha önce açıklanmıştı.

Boran Kuzum, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.

“4 günlük özlem” notuyla Özge Özpirinçci ve Şebnem Bozoklu ile sarılma anını paylaşan Boran Kuzum’un bu paylaşımına 1 saat içinde 30 binin üzerinde beğeni yapıldı.

Özge Özpirinçci “Ben dayanamayacağım ama artık” diye yazarak çok duygulandığını gösterdi. Boran Kuzum ise bu sözleri kalp emojisi ile yanıtladı.

Meriç Aral ve Şebnem Bozoklu da sevgilerini ileten emojiler paylaştı.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Caner Özyurtlu ise “Delirdiniz iyice” yorumuyla öne çıktı.

Özyurtlu’nun bu paylaşımına filmin ünlü isimlerinden yanıtlar geldi. Aşağıda bu yanıtları bulabilirsiniz.

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler