Ana sayfa Dizi Fragmanları Börü 2039 dizisinin 3. yeni bölümünde tansiyon yükselecek!

Börü 2039 dizisinin 3. yeni bölümünde tansiyon yükselecek!

tarafından ker_def

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin, 2021’in son günlerinde izleyicisiyle buluşturduğu dev prodüksiyonlu dizisi ‘BÖRÜ 2039’un üçüncü bölümü bugün izleyicilerle buluşuyor. Bölümün yayınlanan fragmanı, dizinin hayranları tarafından çok beğenilirken, 3. bölümde BÖRÜ ekibinin verdiği mücadelede tansiyonun yükseleceğini gösteriyor.

BluTV’nin yayınlanan ilk iki bölümüyle çok konuşulan özel yapımı ‘BÖRÜ 2039’un heyecanla beklenen üçüncü bölümü ‘Kuklalar’, bugün izleyicileriyle buluşuyor. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı ve BÖRÜ ekibinin mücadelesinin her geçen bölüm çetinleştiği bir bölüm izleyeceksiniz.

Dizide; senelerdir resmi olmayan bir birliğin lideri olarak tek başına hareket etmeye alışkın olan Kemal, Halcyon elebaşının sorgusunu tek başına ilerletmek istiyor ve Cumhurbaşkanı Erk’in hiddeti ile yüzleşmek zorunda kalıyor.

Sosyal medyada çok konuşulan ve aksiyon sahneleriyle uzun süre hafızalardan silinmeyecek dizide Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Cenay Türksever, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV ile buluştuğu, bölüm yönetmenliğini Ahmet Atalay ve Can Emre’nin üstlendiği ‘BÖRÜ 2039’, üçüncü bölümüyle bugün sadece BluTV’de…