Ana sayfa Sosyal Medya Burak Deniz’den beklenen açıklama sonunda geldi ancak hayranları tatmin olmadı!..

Burak Deniz’den beklenen açıklama sonunda geldi ancak hayranları tatmin olmadı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Burak Deniz’in Nilperi Şahinkaya açıklaması oyuncunun hayranlarını tatmin etmedi. ‘Şahmaran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan oyuncu Burak Deniz’in, gittiği bir otelde meslektaşı Nilperi Şahinkaya’ya küfür ettiği ve kavga çıkardığı öne sürülmüştü.

Günleridir magazin basınında gündem olan olay sonrası Nilperi Şahinkaya, hukuki süreç başlattığını ifade ederek “Süreçle ilgili gelişmeleri avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz bununla ilgili hiçbir şekilde konuşmayacağım” açıklamasını yapmıştı.

Nilperi Şahinkaya’nın avukatı Nail Gönenli ise, Burak Deniz tarafından Şahinkaya ve arkadaşlarına yönelik sinkaflı küfürleri, hakaret eylemleri ve fiziksel saldırısı sebebiyle her türlü somut delillerle tüm yasal haklarını kullanarak sürecin takipçisi olacaklarını söylemişti.

Burak Deniz'den beklenen açıklama sonunda geldi ancak hayranları tatmin olmadı!.. 7

Burak Deniz konuyla ilgili sessizliğini nihayet bozdu. Oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Adana Film Festivali nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, oldukça tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyuna böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım bu kırgınlıklar en kısa zamanda son bulur.”

Sosyal medyada oyuncunun açıklaması ile ilgili pek çok yorum yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları oyuncunun paylaşımı üzerine, “Bir daha ağzımla içeceğime söz veriyorum ifadesini de ekleseydin iyi olurdu” ve “Şişede durduğu gibi durmuyor ki” şeklinde yorumlar yaparken bazıları ise, “Hatasını anlaması da güzel” yorumlarında bulundular.