Ana sayfa Sosyal Medya Burak Deniz’den Maraşlı paylaşımı beklerken, Didem Soydan sürprizi geldi!

Burak Deniz’den Maraşlı paylaşımı beklerken, Didem Soydan sürprizi geldi!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Maraşlı, izleyenleri her bölüm heyecanlı sahneleriyle sürüklemeye devam ediyor. Dizinin hikayesi kadar başrolde yer alan Burak Deniz ve Alina Boz uyumu da izleyicinin çok beğendiği bir ikiliyi ortaya koymakta.

Mahur karakterini oynayan Alina Boz ve Maraşlı lakaplı Celal Kün’e hayat veren Burak Deniz, izleyenleri oyunculuklarıyla her hafta adeta mest ediyorlar.

Başarılı performanslarıyla hikayeye ve Mahur ile Maraşlı’nın aşkına inandıran Deniz ve Boz, ekranın en sevilen dizi çiftlerinden olmayı da başardılar.

Sosyal medyada yapılan yorumların ölçümlemesi sonucunda, pek çok dizi çiftini geçerek ön plana çıkıyorlar. İzleyici de haliyle bu ikili ile ilgili her paylaşımı dikkatle takip ederken, oyuncuların kendi sosyal medya hesaplarından yaptıkları diziyle ilgili paylaşımları da merakla bekliyorlar.

Burak Deniz de Alina Boz da sosyal medyayı kimi ünlüler gibi etkin bir şekilde kullanmıyorlar. Daha mesafeli durduklarını takipçileri de görmekte.

O nedenle her paylaşımları da heyecanla bekleniyor. Burak Deniz’den gelen son paylaşım ise bir başka sürpriz yaşattı.

Oyuncunun bir süredir beraber olduğu model Didem Soydan’ın fotoğrafını paylaşan oyuncu, takipçilerini de şaşırttı.

Burak Deniz, bir süre önce de birlikte at bindikleri bir fotoğraflarını paylaşmıştı…

İşte Deniz’in paylaşımı…