Ana sayfa Sosyal Medya Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul’a yazdığı mesaj ile duygulandırdı

Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul’a yazdığı mesaj ile duygulandırdı

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’un sevilen ve başarılı isimleri Aylin Kontente ve Alper Kul, 8 yıl önce dünyaevine girmişlerdi. 2012’de evlenen oyuncu çift, mutlu beraberlikleri ile dikkat çekiyorlar. Çiftin Arel ve Leo isimli iki oğulları var. Zaman zaman instagram’dan yaptıkları ev halleri ile de takipçilerini gülümseten çift, ekranda olduğu kadar evde de eğlenceli ve keyifli oldukları mesajını veriyorlar.

Özellikle pandemi döneminde kendi evlerinde çektikleri küçük videoları paylaşarak herkesi Güldür Güldür’ün yokluğunda güldürmeye devam eden Aylin Kontente ve Alper Kul çifti, 8 yıllık evliliklerinde hala aşkı kaybetmediklerini de hemen her fırsatta gösteriyorlar.

Son olarak Aylin Kontente, eşi Alper Kul’un dün (5 Aralık) doğum günü olması nedeniyle yayınladığı duygusal mesajıyla dikkatleri çekti.

Düğün fotoğraflarını, çocuklarıyla ve kimi romantik anlarında çekilen bazı fotoğraflarını instagram sayfasından paylaşan oyuncu, eşine duygu yüklü bir mesaj gönderdi.

Çiftin ne kadar aşık oldukları da bu sözlerde saklıydı adeta. Kontente’nin bu mesajına Alper Kul bir yorum yapmadı ama beğeni yaptığı görülüyor.

Kontente’nin paylaşımına Doğa Rutkay, Emre Altuğ, Büşra Pekin de yorum yapanlar arasında görünüyor. Pek çok takipçisi, yakınları ve sevenleri de çifte mutluluklar dilemekte.

İşte Aylin Kontente’nin o duygu dolu mesajı ve paylaştığı fotoğraflar…

Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul'a yazdığı mesaj ile duygulandırdı 12

Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul'a yazdığı mesaj ile duygulandırdı 13

Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul'a yazdığı mesaj ile duygulandırdı 14

Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul'a yazdığı mesaj ile duygulandırdı 15

Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul'a yazdığı mesaj ile duygulandırdı 16

Büyük aşıklar! Aylin Kontente, eşi Alper Kul'a yazdığı mesaj ile duygulandırdı 17