Ana sayfa Kadın Haberleri Çağla Şıkel’in Anneler Günü bu kadar mı güzel kutlanır!

Çağla Şıkel’in Anneler Günü bu kadar mı güzel kutlanır!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında hafta içi program yapmakta olan Çağla Şıkel, tanıtım çekimlerinin yanı sıra youtube kanalı için hazırladığı videolarla da dikkat çekmekte.

Instagram hesabından hayranları ile etkileşimde kalmayı da ihmal etmeyen Çağla Şıkel, bugün Anneler Günü dolayısıyla bir video paylaştı.

Çocukları Kuzey ve Uzay’ın Anneler Günü kutlaması olarak bir video hazırladığı belirten Şıkel, çok duygulandığını ifade etti.

İşte Çağla Şıkel’in dikkat çeken paylaşımı:

Lütfen videonun üzerine yazılan yazıları da okuyabilir misiniz ?Bir insanın Anneler Günü bu kadar mı güzel kutlanır ? Ben ne kadar şanslı bir insanım çok ama çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum??@ceafclub ❤️

 

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.1993’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllardaAtatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyuncusu olarak yer aldı.