Ana sayfa Dizi Haberleri Çağlar Çorumlu’nun ‘Zeki Müren’li reklam filmiyle ilgili tartışmalar büyüyor!

Çağlar Çorumlu’nun ‘Zeki Müren’li reklam filmiyle ilgili tartışmalar büyüyor!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çağlar Çorumlu’nun oynadığı Zeki Müren’li reklam filmi sosyal medyayı ikiye böldü. Oyuncuyu eleştirenler kadar beğenenler de oldu. Oyuncu arkadaşları Nilgün Belgün ve Zafer Algöz’den Çağlar Çorumlu’ya destek geldi.

‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’i bir bankanın kredi kartının 20’nci yılı etkinlikleri nedeniyle çekilen reklam filminde canlandıran yetenekli oyuncu Çağlar Çorumlu daha öncede Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazıp yönettiği ‘Arif V 216’ filminde Zeki Müren’i oynamış ve çok başarılı bulunmuştu.

Çağlar Çorumlu’nun 'Zeki Müren'li reklam filmiyle ilgili tartışmalar büyüyor! 9

Ancak Çağlar Çorumlu’nun ‘Zeki Müren’li reklam filmi bu defa sosyal medyayı ikiye böldü. Sanatçının hatırasına hakaret edildiğini öne süren Zeki Müren hayranları reklamın bir an önce yayından çekilmesini isterken, twitter’da ‘trend topic’ olan Çağlar Çorumlu hashtag’i altına yorum yapan sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı ise  reklamı başarılı bulduğunu ifade etti.

Çağlar Çorumlu’nun 'Zeki Müren'li reklam filmiyle ilgili tartışmalar büyüyor! 10

Zeki Müren, bir dönem komedyenlerin kendisini taklit etmesi üzerine şunları demişti: “Neden rahatsız olayım? Taklitler aslını yaşatır.” Nilgün Belgün ve Zafer Algöz de Sanat Güneşi’nin bu sözlerini hatırlatarak, Çağlar Çorumlu’ya destek verdi. Nilgün Belgün, “Zeki Müren reklamı kendisine saygısızlık mı oldu onu bilemem. Ben, onu tekrar hatırlattığı için mutlu oldum. Çağlar Çorumlu’yu da tebrik ederim, çok iyi canlandırmış. Taklitlerin aslını yaşattığına inanıyorum” dedi.

Çağlar Çorumlu’nun 'Zeki Müren'li reklam filmiyle ilgili tartışmalar büyüyor! 11

Zafer Algöz de Sanat Güneşi’nin anısının yaşatıldığını söyleyerek, “Zeki Müren yaşasaydı, ‘Tebrik ediyorum efendim’ derdi. Alnından öperdi. Çünkü kendisi de reklam filmlerinde oynamıştı” açıklamasını yaptı.