Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum ve Şükran Ovalı’nın başrolündeki Hazine filminin kamera arkası çok eğlenceli

Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum ve Şükran Ovalı’nın başrolündeki Hazine filminin kamera arkası çok eğlenceli

tarafından ker_def

BKM’den kara komik bir film geliyor! Oyuncu kadrosunda, Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaşar ve Hasibe Eren’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Canbert Yerguz oturuyor.

Hazine, yıldız oyuncu kadrosu ve mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesi ile 4 Kasım’da sinemalarda izleyicilerle buluşacak. Filmin yayınlanmasında önce ise paylaşılan kamera arkası görüntüleri dikkatleri çekti:

Senaryosu Canbert Yerguz ve Burak Yerlikaya tarafından kaleme alınan ve çekimleri geçtiğimiz yıl Nevşehir’de gerçekleşen filmin hikayesi şöyle: Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), annesine karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce Ankara’ya dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez.

Mesut’un memleketinde planladığından daha fazla kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür.

Güçlü kadrosu ve beklenmedik anlar yaşatan hikayesi ile HAZİNE 4 Kasım’da sinemalarda.