Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız dizisinde Cihangir Ceyhan kilit taşı oldu! Hayri karakteri 2023 yılına damgasını vurur!

Camdaki Kız dizisinde Cihangir Ceyhan kilit taşı oldu! Hayri karakteri 2023 yılına damgasını vurur!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında perşembe akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Camdaki Kız dizisinin hikayesi çok farklı bir noktaya doğru sürükleniyor. Cana karakterinin ardından Feride’nin de hikayeden ayrılması bekleniyor. Hande Ataizi ve Nur Sürer diziye bu zamana kadar büyük katkılar sundu. Ancak hikaye artık çok farklı bir noktaya doğru ilerliyor ve bu iki karakter de yerini başka karakterlere bırakacak gibi gözüküyor.

Camdaki Kız dizisinde Engin Alkan, Nalan karakterinin babası Metin olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Yeni bölümlerde Nalan ile Sedat arasında hamilelik üzerinden yeniden alevlenen ilişki, Hayri’yi oyunun dışında bıraktı. Hayri karakteri artık istenmeyen adam konumunda. Cihangir Ceyhan diziye katıldığından bu yana önemli katkılar sundu. Hayri karakterinin 3. sezonda şimdiye kadar ortaya koyduğu hikaye zenginliği diziye büyük kazanım olarak yansıdı.

Ancak 2023 yılında Camdaki Kız dizisinin hikayesinde Hayri’ye ne olacağı konusu herkesin kafasında bir soru işareti olarak duruyor. Televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda kendisine gelen ipuçlarına göre Hayri’nin hikayesinin giderek genişleyeceğini yazmıştı. Yani katman katman açılan bir Hayri gerçeği ile de karşılaşabilirsiniz.

Ancak dizinin hikaye kurgusu içinde Hayri’nin istenmeyen adam ilan edilmesi ve Sedat’ın da baş düşmanı haline gelmesinin nereye varacağını kimse bilmiyor.

Camdaki Kız dizisinde Cihangir Ceyhan kilit taşı oldu! Hayri karakteri 2023 yılına damgasını vurur! 7

Cihangir Ceyhan’ın diziden ayrılma ihtimalini de akla getiren bu durum, senaristlerin Hayri karakterini ne kadar ileriye götürmek istediğini de ortaya koyacak.

Dizi aynı isimli Gülseren Budayıcıoğlu tarafından yazılan kitaptan uyarlandı. Burcu Biricik de kitaba bağlı ilerlendiğini ama bazı karakterlerin hikayesini uzattıklarını ifade etmişti.

Eğer kitaba göre ilerlenecek ise Hayri karakterine çok iş düşecek. Yani Camdaki Kız dizisinin 2023 yılındaki bölümlerinde Hayri karakterine çok dikkat etmelisiniz.

Köyde bir eşi ve 3 kızı bulunan Hayri, Nalan’dan sonra başka aşklar da yaşayacak. Hatta köydeki ailesinin köyden şehre gelişi ile birlikte de hikaye çok farklı bir noktaya gidecek. Nalan karakterinin, Hayri’nin kızları ile arkadaş olması durumu bile var. Hatta, Hayri karakteri Nalan’ı başka kadınlarla da aldatacak.

Hayri’nin ayrılmak istemesi ile Nalan’ın psikolojik bir yıkım yaşaması gibi olaylar da kitaba bağlı ilerlenir ise 2023 yılında Camdaki Kız dizisi hayranlarını fazlasıyla etkileyecek.