Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız dizisinde eski bol reytingli günler geride kaldı!

Camdaki Kız dizisinde eski bol reytingli günler geride kaldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Camdaki Kız dizisi üçüncü sezonu ile yeniden izleyicileri ile perşembe akşamları buluşmaya devam ediyor. Dizinin ilk iki sezonda elde ettiği muhteşem reytingler artık yok. Çünkü hem perşembe rekabeti çok farklı bir noktaya gitti hem de televizyon ekranı başına geçen izleyici sayısında ciddi bir düşüş yaşandı. Bu da Mahkum dizisi ile birlikte Camdaki Kız’ın da yeni sezonlarına daha düşük reytingler ile başlamasına neden oldu.

Geçtiğimiz iki başarılı sezonun ardından tüm kişiler kategorisinde reytingleri düşen Camdaki Kız dizisi için bunun kötü bir gelişme olduğunu söylemek gerekiyor. 49. bölümü perşembe günü yayınlanan dizi, bu kategoride ortalamanın altında gerçekleşen reytingleri ile hayal kırıklığı yarattı. Tüm kişiler kategorisinde günü sekizinci sırada bitirebilen dizinin AB ve ABC1 kategorilerinde ise ortalamanın üzerinde ve iyi sayılabilecek reytingler alması ise güzel gelişmeler olarak tarif ediliyor. Burcu Biricik ve Cihangir Ceyhan ikilisinin öne çıktığı dizinin yeni bölümlerinde Nalan ile Hayri karakterleri heyecanı yine yükseltecek gibi gözüküyor.

Camdaki Kız dizisinde eski bol reytingli günler geride kaldı! 8

Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli Show TV dizisinin yaz döneminde başlayan büyük çıkışı, hem Mahkum hem de Camdaki Kız dizilerinin dönüşü ile sona ererken, bu üç diziye Aldatmak isimli atv yapımı da rakip oldu.

Perşembe rekabetinde artık reyting elde etmek hiç de kolay değil. Duy Beni isimli Star TV dizisinin de reytinglerde düşük oranlarla yoluna devam ettiği perşembe rekabetinde tüm bu yaşananlara karşın Camdaki Kız dizisinin kemik izleyici kitlesini elinde tutması önemli bir gelişme olarak gözüküyor.

“Camdaki Kız” geçtiğimiz perşembe akşamı AB kategorisinde en çok izlenen dizi oldu ve bu durum ekibin moralini yükseltti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yeni bölümlerinin reyting sonuçları da yakından takip edilecek.

Camdaki Kız dizisinde eski bol reytingli günler geride kaldı! 9

Camdaki Kız’ın 22 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan 49’uncu bölümünde; Muzo’yu yerde baygın bulan ev halkı çok endişelendi ama kısa sürede yemek yemediği için bayıldığı anlaşıldı.

Sedat’ı hapishanede çaresiz görmeye dayanamayan Rafet Cana’dan yardım istedi. Alp ise Sedat’la ilgili şikayetini geri almak için Cana’dan bebeği aldırmasını istedi. Kendisine bırakılan notun sahibini arayan Nalan, Hayri ile konuşmak için evden gizli buluştuğu sırada Sedat’ın eve dönmesiyle büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Camdaki Kız, 50. yeni bölümüyle 29 Eylül Perşembe akşamı Kanal D’de izleyicilerle buluşacak.

Peki 50. yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar: Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur.

Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.