Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız dizisini izlerken dayanamıyoruz, birileri ise bu hayatı yaşamış!

Camdaki Kız dizisini izlerken dayanamıyoruz, birileri ise bu hayatı yaşamış!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmakta olan Camdaki Kız dizisinin her yeni bölümü büyük bir merak ve heyecan unsuru oluyor. Dizinin hayranları 59. yeni bölümde de neler yaşanacağını çok merak ediyor. 1 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümde Feride’nin iz peşindeki hali, Nalan ile Hayri’nin mutluluk anları izleyicileri yine etkileyecek.

Camdaki Kız dizisinin izleyicileri de yaptıkları yorumlarla sosyal medyada hikayeyi ne kadar çok içselleştirdiklerini ortaya koyuyor. Camdaki Kız dizisinin bu kadar çok sevilmesinde ve reytinglerinin çok iyi gelmesinde ana faktör, yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenilerek diziye dönüştürülmesiydi.

Bu faktör izleyicilerin yorumlarına da yansıyor. Kimi dizi hayranları ekranda görmeye tahammül edemedikleri olayları, birilerinin gerçek hayatta yaşadıkları düşüncesinin çok korkutucu olduğunu düşünüyor. Bir dizi hayranı “Feride karakterinin gerçek hayatınızda olduğunu bir düşünsenize!” diyerek bu durumu özetliyor. Tabii ki Feride gibi baskıcı ve kontrolcü anneler olduğu gerçeği de toplumsal bir gerçeklikten kaynaklanıyor.

Nur Sürer’in tecrübesiyle dizinin en kritik karakterlerinden olan Feride, bir kez daha Nalan’ın peşinde… Geçmişte zulüm ettiği, kızının ölümünden sorumlu tuttuğu ve eziyetlerde bulunduğu Nalan’ın peşini hala bırakmayan bir Feride var.

Dizi hayranları, “Feride’nin Nalan’ın hayatını kontrol etmeye çalışmasından bıktık” diye yorumlar yapıyor. Ayrıca Feyyaz Şerifoğlu’nun canlandırdığı Sedat karakterinin de her seferinde yüzsüzlüğünü ortaya koyması, izleyicilerin sinirini bozuyor.

Camdaki Kız dizisinin senaristlerine mesaj yollayan izleyiciler, artık Feride’nin Nalan’ın hayatına karışması konusundan sıkıldıklarını belirtiyor. Tabii ki hikaye gerçek bir olaydan esinlenildiği için senaristler araya çeşitli ajitasyon unsurları da katarak ilerlemekte haklı.

Sonuçta Camdaki Kız dizisi de reytinglerde birincilikleri bu hikaye kurgusunun izleyicide bıraktığı güçlü etkiye borçlu.