Ana sayfa Sosyal Medya Furkan Andıç’tan hakkında sürekli aşk yaşadığı yönünde haberler çıkan Aybüke Pusat’a yeni proje desteği!..

Furkan Andıç’tan hakkında sürekli aşk yaşadığı yönünde haberler çıkan Aybüke Pusat’a yeni proje desteği!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- 2019 yılında birlikte başrolde yer aldıkları Fox TV’nin Her yerde Sen adlı dizisinin ardından haklarında magazin basınında sürekli aşk yaşadıkları yönünde haberler çıkan Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın ilişki yaşayıp yaşamadıkları hayranları tarafından merak edilen konular arasında.

Birlikte görüntü vermemeye özen gösteren ve basın mensuplarının özel hayat ile ilgili sorularını yanıtsız bırakan ikili işleriyle gündeme gelmeye özen gösteriyor.

Ekranlara en son Kara Tahta adlı diziyle gelen Furkan Andıç, Miray Daner ile başrolde yer aldığı dizinin geçtiğimiz aylarda final yapmasının ardından şimdilerde dinleniyor. Aybüke Pusat ise yeni dizisi Sıfırıncı Gün ile çok yakında TV8 ekranlarında olacak.

Furkan Andıç'tan hakkında sürekli aşk yaşadığı yönünde haberler çıkan Aybüke Pusat'a yeni proje desteği!.. 7

Sıfırıncı Gün adlı dizinin yayınlanan ilk tanıtımı büyük ilgi gördü. Furkan Andıç’ın da dizinin tanıtımını instagram hesabında yayınlayıp Aybüke Pusat’ı etiketlemesi hayranlarının gözünden kaçmadı. Furkan Andıç’ın Aybüke Pusat’a desteği ikilinin hayranlarını mest etti.

Hazırlıkları bir süredir devam eden Sıfırıncı Gün’de, Aybüke Pusat’a başrolde Engin Öztürk eşlik ederken dizinin oyuncu kadrosunda, Damla Colbay, Berk Cankat, Yiğit Özşener, Sarp Akkaya, Uğur Uzunel, Savaş Özdemir, Turgay Tanülkü, Çağla Irmak ve Esra Ruşan’ın da aralarında bulunduğu son derece etkili isimler yer alıyor. Dizinin aralık ayında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.