Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız’dan sonra Nur Sürer şimdi de Aile dizisini ayağa kaldıracak!

Camdaki Kız’dan sonra Nur Sürer şimdi de Aile dizisini ayağa kaldıracak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Usta oyuncu Nur Sürer başarılı performansı ile Camdaki Kız dizisinin bu kadar çok izlenmesinin ana nedenlerinden birisi oldu. Geçtiğimiz ay diziye veda eden oyuncu, Feride karakteri ile milyonların aklına adını yazdırmış oldu. Nur Sürer’in müthiş performansı genç oyunculara bir ders niteliğindeydi. Şimdi de ünlü oyuncu yeni dizideki yeni rolü ile herkesi bir kez daha şaşırtmaya hazırlanıyor.

Show TV ekranında yeni sezonun en merakla beklenen dizilerinden olan Aile için sette buluşan ekip, yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Yayınlanan fragman ve setten paylaşılan fotoğraflar ile birlikte Aile dizisinin izleyicilerde büyük beklentiler oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Camdaki Kız'dan sonra Nur Sürer şimdi de Aile dizisini ayağa kaldıracak! 8

Yayınlanan ilk tanıtımıyla büyük ilgi gören ve çok yakında Show TV ekranlarından seyircisiyle buluşacak Aile dizisinde başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ ile Seranay Sarıkaya bulunuyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Nur Sürer de yer alıyor. Usta oyuncu, Soykan Ailesi’nin annesi Hülya Soykan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Hakan Bonomo’nun özgür senaryosuyla Aile dizisinin ekranda önemli bir fark yaratması bekleniyor. Hayatını ailesini korumaya adamış, güçlü ve gözü kara bir kadını canlandıracak olan Nur Sürer, aynen Camdaki Kız dizisinde olduğu gibi, Aile dizisinde de kilit bir rolü üstlenecek.

İzleyicileri yeni imajıyla da etkilemesi beklenen Nur Sürer’in Aslan karakterinin annesi olacağından Kıvanç Tatlıtuğ ile birçok sahnesi gündem olacak gibi gözüküyor. Camdaki Kız dizisindeki Feride karakterini henüz unutamayan izleyiciler için yeni dizideki Hülya karakterine alışmak biraz zor olabilir. Ancak Nur Sürer’in oyunculuk tecrübesi ile karakterler arasındaki farkı ortaya koyarak bu sorunu aşması kolay olaaktır.

Camdaki Kız'dan sonra Nur Sürer şimdi de Aile dizisini ayağa kaldıracak! 9

Hülya Soykan karakterlerinin çocukları Aslan, Cihan, Leyla ve Ceylan… Aslan karakterinde Kıvanç Tatlutuğ yer alırken, Cihan olarak Nejat İşler, Leyla olarak Canan Ergüder ve Ceylan karakterinde de İpek Çiçek’i izleyeceksiniz.

Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen ve Emel Göksu da yine Aile dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler olarak öne çıkıyor.

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.