Ana sayfa Dizi Haberleri Canan Ergüder hayranlarının karşısına yepyeni ve çok etkili bir diziyle çıkıyor!

Canan Ergüder hayranlarının karşısına yepyeni ve çok etkili bir diziyle çıkıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son yıllarda kanser tedavisi görmesi nedeniyle bir süre oyunculuğa ara vermesine rağmen, iyileşmesinin hemen ardından Canan Ergüder, setlere dönme konusunda tereddüt etmedi.

2020 ile 2021 yılları arasında yayınlanan Menajerimi Ara projesi sırasında başarılı performansı ile göz dolduran oyuncu, bir anda sağlık sorunları yaşamaya başladı ve kanser teşhisi ile de diziden ayrılıp, tedavi süreci yaşadı. Oyuncunun kansere karşı başarılı müdahale sonrasında yeniden setlere dönmesi 2022 yılında Show TV’de yayınlanan Oğlum dizisi ile gerçekleşti.

Dizi tek sezonluk bir proje olarak kaldı ama Canan Ergüder’in set aşkı yeni yılda da ünlü oyuncuyu yeniden dizi setlerine çekti. Aile isimli yine Show TV ekranında yayınlanacak olan ve sezonun en başarılı işlerinden birisi olması beklenen dizide Canan Ergüder’i Leyla isimli karakterde izleyeceksiniz.

Canan Ergüder hayranlarının karşısına yepyeni ve çok etkili bir diziyle çıkıyor! 7

Geniş bir ailenin hikayesi olarak ekrana yansıyacak olan dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi önemli isimler bir arada bulunacak.

Canan Ergüder’i de bu önemli dizi projesinde yine ekranda görecek olan takipçileri hem enerjisine hem de azmine hayranlık duyuyor.

Aile dizisi hikayesi noktasında çok farklı karakterlerin derinlikli olaylar içinde olacağı için güçlü ve geniş bir oyuncu kadrosu ile yola çıkıyor.

2023 yılına damgasını vurması beklenen dizinin kadrosunda tecrübeleri ile Canan Ergüder de yine çok etkili bir çıkış yapacaktır.

Aile dizisi için Ocak ayının ilk haftasında ekibin sete çıkması bekleniyor.