SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 07:59

SON HABERLER

Çarpışma dizisi 7. yeni bölüm fragmanı izle! Çarpışma dizisi ne zaman ekrana dönecek?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu’nun yanı sıra Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Çarpışma, güçlü oyuncu kadrosu, yüksek tempolu hikayesi ve usta yönetmen Uluç Bayraktar rejisiyle, her Perşembe 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Bir süre ara veren Çarpışma dizisi diğer yapımlar gibi önümüzdeki Perşembe akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Ay Yapım’ın, Show TV’de ekrana gelen ve tutkuyla izlenen dizisi ‘Çarpışma’nın büyük bir merak ve heyecanla beklenen 7. bölümünden ilk sahne yayınlandı.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle 24 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek. dizinin 7. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Kerem’in annesi Serpil’i görmeye gittiği, anne – oğulun büyük bir hasretle sarıldıkları, Kerem’in annesine hayallerini anlatığı duygu yüklü sahne, Sezen Aksu’nun ‘Küçüğüm’ şarkısı eşliğinde yayınlandı ve kalplere dokundu.

Çarpışma’nın 6. Bölümünde neler yaşanmıştı?

Çarpışma’nın 6. bölümünde; Kerem, Cemre’nin başına silah dayayan Yakup’un üzerine atıldı ve Kerem vuruldu. Cemre ve Demir, Kerem’i; onun Cemre’yi bıçakladığı villaya getirdi. Demir, Belma’yı aradı ve Kerem’i ölüme terk edeceğini ağzından kaçırdı. Demir’in konuşmasını duyan Kerem gizlice evden çıktı ve Kadir’in evine geldi. Meral, Cemre’nin varlığını bildiği ama görmediği videodaki görüntüleri ona izletti.

Adalı, Veli’yi alt etmeyi planladığı oyununa Zeynep ve Galip’e de dahil ederek harekete geçti. Haydar büyük bir hata yaptı ve Kadir’in ekibini operasyona zamansız bir şekilde dahil etti. Haydar’ın hatası pahalıya patladı ve Kadir’in planı açığa çıktı. Veli, Zeynep ve Galip’i avucunun içine aldı. Kadir’in önüne de büyük bir engel çıkarırdı. Veli, Aylin’in yaşaması için Zeynep’e Galip’i öldürmesi gerektiğini söyledi. Zeynep bunu şiddetle reddedse de, Veli, Zeynep’in eline bir silah verdi. Silahı onunla birlikte tuttu, tetiği Zeynep’le birlikte çekti ve Galip vuruldu.

Geçmişte Kadir, Veli’nin uyuşturucu işine bulaştığını öğrendi ve ona suçüstü yaptı. Veli, Kadir’e teslimatı zamanında yapamazsa ailesinin katledileceğini söyledi. Veli bir fırsatını buldu ve kaçtı. Ailesinin katledileceğini bilen Veli, süratle evine ulaşmaya çalıştı. Aynı anlarda Kadir de Veli’nin evinin yolunu tuttu. Ama ne Kadir ne de Veli, katillerden önce eve yetişemedi. Veli’nin babası, annesi, kızkardeşi ve erkek kardeşi katledildi. Veli bütün ailesini, her şeyini kaybetti ve bunun sorumlusu olarak da Kadir’i gördü.

İlgili Haberler