SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 12:29

SON HABERLER

Çarpışma dizisinde Kerem ve Cemre’nin arası tam düzelecekken bir kumpas işi bozacak!

Show TV’de yarın akşam ekrana gelecek Çarpışma dizisinin 14. bölümünde Cemre ve Kerem arasında yaşanan gerginlik, bir itirafla yumuşayacak.

Dizinin yeni bölümünden yayınlanan 2. ön izlemede Cemre’nin kapısına giden Kerem, Cemre’in kendisine söylediği “Ben sende en çok bir şey saklayamamanı seviyorum” sözünü hatırlatıp, “Ben sende en çok neyi seviyorum biliyor musun?” diye soruyor.

“Senin affetmen çok güzel” diyen Kerem ve Cemre arasındaki buzlar bu sözlerle erirken, tam o anda eve gelen Zeynep, ikisini de tatlı yollu azarlayıp “Koca koca insanlarsınız konuşun halledin” diyerek onları şaşırtıyor.

İşte dizinin bu eğlenceli sahnesi:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kadir ve Zarif zannettiği Cansız hala karşı karşıyadır. Aralarında çok sert bir söz düellosu yaşanır. Bu sırada Kadir, Zarif’le pazarlık yapabileceği bir detay yakalar. Ama bunun, Cansız’ın kurduğu ve ölümle sonlanabilecek bir pusu olduğundan habersizdir. Cansız’ın, Kadir’in kendi oğlu olduğunu öğrenmesinden endişe duyan Veli, büyük bir stres altındadır.

Zira bu gerçeğin ortaya çıkması, Veli’nin sonu demektir. Diğer yanda Kadir ile Zeynep aşkı; tatlı kıskançlıklar, ilk kez söylenen güzel sözler, yapılan sürprizlerle rüya gibi devam etmektedir. Zeynep’in en büyük sürprizi ise, Kadir’in ne tepki vereceğini bilmeden Asiye ile onu yan yana getirmek olur.

Kerem ise, tam da Cemre ile aralarını düzeltmeye başlamışken, birden kendini Demir ve Yakup’un kurduğu büyük kumpasın ortasında bulur. Kadir’in gücünü sınayan Cansız planını yapar, kararını verir. Kadir’i ölüme adım adım gönderecektir. Kadir’in yaşadığı her gün, ölümün soğuk yüzünü gören Veli’nin ise bu kadar beklemeye tahammülü yoktur. Veli, şeytani bir plan yapar ve Kadir ile Cansız’ı birbirlerinin önüne atar. Kıyametin kopması artık çok yakındır.

İlgili Haberler