Çiğdem Hanımdan, Reyhan Hanım ve Ezgi’ye zehir zemberek mesaj! Gelinim Mutfakta 127. Bölüm İzle

11 Eylül 2018 Salı, 18:13
Çiğdem Hanımdan, Reyhan Hanım ve Ezgi’ye zehir zemberek mesaj! Gelinim Mutfakta 127. Bölüm İzle

Gelinim Mutfakta 127. Bölümde eski yarışmacılardan Çiğdem Hanım, programa video mesaj yollayarak Reyhan Hanım ve Ezgi’yi sert eleştirdi! Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda elenen Çiğdem Hanım, Reyhan Hanım ve Ezgi’nin programdaki davranışlarını yeren bir video mesaj yolladı. Çiğdem Hanım ve Reyhan Hanım arasındaki yıldızlar yarışma boyunca barışmamıştı. Bu mesaj sonrasında ise, ikili arasındaki ipler daha da gerildi. Çiğdem Hanım mesajında “Reyhan Hanım, gece kafanızı yastığa rahat koyuyor musunuz? Verdiğiniz o haksız puanlarla, aldığınız o bilezikleri hak ettiğinizi düşünüyor musunuz?” diye eleştirilerine başladı, yarışmadaki hal ve hareketlerini sorguladı. Ezgi’ye de “Jülyen doğra denen yemekleri kuşbaşı doğruyordun. Şimdi kendini mutfağın şefi falan zannediyorsun! Kuvvetli rakipler olmayınca gelenleri ezmeye çalışıyor! Hayırdır Ezgi?” diye yüklendi. Çiğdem Hanımın bu mesajı stüdyoyu karıştırdı ve Ezgi ile Reyhan Hanım cevaplarını ona yetiştirdiler…

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için