Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Cihangir Ceyhan ters köşe bir rolle hayranlarının karşısına çıktı!

Cihangir Ceyhan ters köşe bir rolle hayranlarının karşısına çıktı!

tarafından ker_def

Komedi filmi ‘Güven Bana’nın galası geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Yapımını Aytaç Medya, yapımcılığını Aytaç Ağdağ ve Anıl Oğuz’un üstlendiği, senarist ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği ‘Güven Bana’ cuma günü itibariyle sinemalardaki yerini alıyor.

Ailesinden kalan miras yüzünden kendilerini istemeden de olsa ucu mafyaya kadar dayanan bir olaylar zincirinin içinde bulan Özcan ve Sercan kardeşlerin yaşadığı macerayı komedi unsurlarıyla anlatan film eğlenceli bir hikaye sunuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Ufuk Bayraktar, Okan Cabalar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım, Pelin Karahan, Serap Önder bulunuyor.

Kendisi için filmdeki rolünün ters köşe olduğunu ifade eden Cihangir Ceyhan şunları söyledi: “Benim için de insanlara göre ters köşe sayılabilecek ama çok yapmak istediğim bir film tarzıydı. Komedi olarak kodlasak da bana göre son dönemde yapılan çok güzel bir Türk filmi oldu.

Türk filmi sevenlerin birçok kez izleyebileceği bir film. Komedi dili olarak son yıllarda izlediğimiz filmlerden daha farklı bir film oldu biz de buna eşlik ettik. Herkesi bekliyoruz. Bu filmde taklalar atmadım bu filmde Okan takla attı (gülüyor).”