SON DAKİKA
8 Aralık 2022 23:33

SON HABERLER

Çukur 2. Sezon 11.Bölüm Fragmanı İzle! Çukur 44. bölümden ilk sahne!

Çukur dizisi 2. sezon 10. bölüm yani toplamda 43. bölümü 19 Kasım Pazartesi akşamı Show TV ekranında izleyicilerle buluştu. Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, ile beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar arasındaki mücadele devam ediyor. Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil’in başrollerinde yer aldığı dizinin 44. bölümünden ilk görüntüler de yayınlandı. Dizide işler iyice karışıyor. 44. bölüm fragmanında önemli detaylar var.

Videodan Çukur dizisinin 2. sezon 11. bölümü yani toplamda 44. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki 43. son bölümde neler yaşandı? Detaylar şöyle:

Çeto’nun elindeki en büyük kozu olan Saadet’i devreye sokması Vartolu’yu Salih’ten vazgeçmesine ve eski günlerdeki Vartolu’ya dönüşmesine neden olacak. Çeto’nun Vartolu’dan ne isteyeceği merakla beklenecek. Ersoy’u koz olarak elinde tutan Yamaç, onun aracılığıyla Karakuzular’ın planlarını öğrenmeye çalışırken, karşısında hiç beklemediği anda Veysel’i bulacak. Çeto, sadece Vartolu’yu değil, Celasun’u da kullanmak için yeni planlar yapacak ve Koçovalılar’la arasındaki mücadele kızışacak.

Koçovalılar ve Karakuzuların girdiği mücadelede çekilen silahlar heyecanı yükseltirken, Yamaç ve Cumali karşılarına kalabalık bir grubun çıkmasıyla neye uğradığını şaşırıyor. Aralarında bir hain olma düşüncesi Mahsun’u çıldırtırken Çeto, “İçimizde bir sızıntı var mı Ersoy?” sorusuyla Ersoy’u şaşırtıyor. Cumali’nin adamları arasında tanıdık bir yüzle karşılaşan Yamaç’ın tepkisi ise merakla bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler