SON DAKİKA
27 Haziran 2019 03:22

SON HABERLER

Çukur 8 Nisan Pazartesi Sena ve Mahsun’u büyük bir sürpriz bekliyor!

Çukur dizisinin 2. sezonda 27. bölümü toplamda ise 60. bölümü 8 Nisan Pazartesi akşamı izleyicilerle Show TV ekranında buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin şu ana kadar yayınlanan yeni bölüm fragmanlarında önemli detaylar vardı. Sena karakterinin ölümü herkesi sarsacak. Yamaç ve Mahsun’un hesaplaşması da büyük yankı yapacak. Mahsun karakterinin ölüp ölmeyeceği merakla bekleniyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, Serhat Özcan, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Çukur bu akşam 2. sezonun 27. bölümüyle ekrana gelecek. Yamaç ve Selim, Sena’yı bulmak için zamanla yarışacak. Yüzüklü’nün, Sena’yla karşı karşıya gelmesi ve beklenmedik planını uygulaması, dengeleri sonsuza kadar değiştirecek.

Koçovalıların arkasından iş çevirerek değerli taşların Sedatların eline geçmesini sağlayan Uluç, Koçovalıları zor duruma düşüren bir hamlede bulunacak. İdris ve Meliha’nın geçmişinden gelen bir sır ise Yüzüklü’yle ilgili bazı ipuçlarını gün yüzüne çıkaracak

. Yamaç, Mahsun’un izini yakalarken, ikili arasında yaşanacak aksiyon dolu yüzleşme nefesleri kesecek. Hiçbir gücün Sena’yla ikisini ayıramayacağını düşünen Mahsun’u ve Sena’yı büyük bir sürpriz bekleyecek.

“Çukur” merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler