SON DAKİKA
20 Haziran 2019 09:55

SON HABERLER

Çukur dizisinde işler iyice karışacak! Yamaç fenalaşıyor…

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’un, yarın akşam ekrana gelecek 2. sezon 18. bölümünde heyecanlı sahneler izleyiciyi bekliyor.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil’in oynadıkları dizinin yeni bölüm 2. tanıtımında Karakuzular yeni planlar peşindeyken, Koçovalılar da mahallede birliği sağlamaya çalışıyor.

Vurulduktan sonra ayağa kalkan Yamaç, Çukur’dakilerin birbirlerine güvenmemesinden rahatsızlık duyuyor ve yaptığı konuşma sonrasında fenalaşıp yere yığılıyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Koçovalılar, Yamaç’ın sağlığının giderek iyiye gittiğine sevinirken Yamaç’ın aldığı bir karar, onu yeniden tehlikeye sürükleyecek. Cumali ve Vartolu, Sena’nın beklenmedik bir yüzüyle karşılaşacak.

Yamaç’ı vuranın açığa çıkacağı bu bölümde, sürpriz gerçek izleyenleri şoke edecek. Yamaç iyileşmeye çalışırken ve mahallenin gerilimine Salih ile Cumali arasındaki münasebet de eklenince Selim, dengeleri korumak adına köprü olacak.

İdris, Salih ile Cumali’nin arasındaki mücadelenin artık sona ermesi için iki kardeşi karşı karşıya getirecek. Komşusu sandığı kişinin aslında Mahsun olduğunu öğrenen Sena, Mahsun’la yüzleşecek. Hayatına dair çok büyük bir gerçeği öğrenen Meliha ise Sultan ile karşı karşıya gelecek. Çeto’nun, Koçovalı Ailesi’nin bir üyesinin karşısına çıkması, mücadelenin seyrini değiştirecek.

İlgili Haberler