Ana sayfa Sinema Kaan Yıldırım, Erkan Koçak Köstendil ve Sarp Apak aynı filmde buluştu, sette renkli anlar yaşandı!

Kaan Yıldırım, Erkan Koçak Köstendil ve Sarp Apak aynı filmde buluştu, sette renkli anlar yaşandı!

tarafından ker_def

Yapımı Olympos’a, yapımcılığı Mustafa Sönmez’e ait sezonun en ilginç ‘aile’ hikayesini anlatan, ortak yapımcılığını Dilek Aydın, Sinan Eczacıbaşı ve Alihan Yalçındağ’ın üstlendiği ‘İyi Bir Aile Değiliz’ filmi cuma günü itibariyle sinema salonlarındaki yerini aldı.

Kadrosunda Kaan Yıldırım, Erkan Kolçak Köstendil, Sarp Apak, Derya Karadaş, Şinasi Yurtsever, Melisa Doğu, Tarhan Karagöz, Nergis Çorakçı, Vedat Erincin, Asiye Dinçsoy, Yakup Turgut’un yer aldığı filmden eğlenceli kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Yıldız isimlerle dolu kadrosu ve dikkat çeken hikayesiyle beyazperdeye yeni bir soluk getiren ‘İyi Bir Aile Değiliz’ sinemanın yeni favorisi olacak gibi gözüküyor.

Filmin konusu ise şöyle;

Murat, babasını kaybetmenin üzüntüsü içindeyken, bir de bu hengamede cenaze kaybolur. Artık Murat’ın gözünde tüm aile üyeleri şüpheli durumdadır.

İlaçlarını içse aslında iyi çocuk olan kuzen Hızır (Erkan Kolçak Köstendil), rahatsız edici şekilde yardım sever diğer kuzen Sinan (Sarp Apak), ailenin ayaklı gazetesi Çiçek (Derya Karadaş), işbirlikçi kapıcı (Şinasi Yurtsever) ve tüm diğer garip aile üyeleri, 24 saat süren bu hengamede Murat’ı giderek çileden çıkartırlar.