SON DAKİKA
17 Eylül 2019 18:33

SON HABERLER

Çukur’a yeni transfer! Hazal Subaşı hangi karakteri canlandıracak?

Çukur dizisi hayranları bir süredir Hazal Subaşı’nın diziye katılmasını bekliyordu. O haber geldi… Subaşı’nın diziye katıldığı resmen duyuruldu. Adını Sen Koy dizisindeki Zehra karakteri ile ünlenen Subaşı, geçtiğimiz sezon Bir Umut Yeter dizisinde yer almış ama yapım kısa süreli olmuştu.2019 yılında ise Halka dizisinde Bahar karakteri ile ekranda yer almıştı.

3.sezonuyla 16 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Çukur dizisinde Damla Sönmez’den sonra Hazal Subaşı da kadroda yer almakta. Hazal Subaşı, twitter hesabından “Hoş buldum” paylaşımı yaptı.

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’un yeni sezonu için geçtiğimiz günlerde “kayıt” denildi. 3. sezonu büyük heyecanla beklenen diziye son olarak başarılı oyuncu Damla Sönmez ile genç oyuncu Hazal Subaşı dahil oldu.

İki sezon boyunca hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren ‘Çukur’un yeni sezonu merak yaratmaya devam ediyor. Final bölümünde Yamaç ile İdris Koçovalı’nın silahlarını birbirlerine doğrulttukları sahneyle ekran başındakileri şaşkınlığa uğratan dizinin 3. sezonunda kadınların gücü konuşulacak. Koçovalı Ailesi’nin kadınlarıyla birlikte hikayeye hangi yeni isimlerin dahil olacağı merakla bekleniyordu.

Hem beyazperde hem de rol aldığı dizilerle geniş bir kitleye ulaşan kuşağının en başarılı oyuncularından Damla Sönmez ile genç ve yetenekli oyuncu Hazal Subaşı, ‘Çukur’da kartlar yeniden dağıtılırken dengeleri değiştirecek.

Sönmez’in canlandıracağı Efsun ile Subaşı’nın hayat vereceği Nehir’in, hikayeyi nasıl etkileyeceği merakla beklenecek.

‘Çukur’un üçüncü sezonu 16 Eylül’den itibaren her Pazartesi akşamı Show TV’de ekranlara gelecek.

İlgili Haberler