Çukur’daki o söz sansüre uğradı ama internetteki yayında herkesin diline düştü!

15 Mayıs 2018 Salı, 14:58
Çukur’daki o söz sansüre uğradı ama internetteki yayında herkesin diline düştü!
Televizyongazetesi/Analiz
Dün akşam Çukur’un 29. bölümü Show TV’de yayınlandı.

Dizinin hemen ardından da 30. bölümden Sneak Peek yayınlandı. Ancak yayın sırasında Vartolu’nun ağzından çıkan bir kelime sansüre uğramıştı.

Sahne şöyle:

Kahvede masada yalnız oturan İdris’in başına 3 adam çökmüş, oğlunu soruyorlar. Ellerinde silahlarla kahveye dalmışlar ve İdris’i sıkıştırıyorlar.

“Ara oğlunu yeter biz çok bekledik” diyen zorbalar, bir anda tuvaletten gelen sifon sesiyle dönüp kapıya bakıyorlar. Vartolu, “Ulan şu taharet musluğunu yaptırın artık ya!” diyerek tuvaletten çıkıyor.

Bir anda silahlı adamları görünce şaşıran Vartolu, hemen yakalanıp masaya, İdris’in karşısına getiriliyor. Kolu arkadan bükülü, eğik vaziyette duran Vartolu’nun kim olduğunu soruyorlar, İdris “Benim oğlanlardan birisi diyor” tabii arada geçen bu konuşmalar Vartolu için de bir milat. İdris baba, oğlum diye kabulleniyor artık Vartolu’yu. Göz göze geliyorlar.

İşte bu konuşmaların ardından adamlar soruyor: Sen nerden çıktın lan?
Vartolu yanıt veriyor: Tuvaletten
Adam soruyor: Napıyordun lan tuvalette?
Vartolu yanıt veriyor: Biiiiiiip

ÇUKUR TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Tabi bu biplenen kısmı Show TV izleyicisi duyamadı. Ancak internette sneak peek izleyenler gayet net bir şekilde sansürsüz duyabiliyor.

Doğal olarak sosyal medyada da konu fazlasıyla ti’ye alınmaya başlandı! Bir izleyicinin yaptığı şu yorum dikkat çekti:

“Her beğeni Vartolu’nun taharet musluğu için, bizden ona hediye olarak yaptırılacaktır. İlginiz ve Anlayışınız için teşekkürler. ÇUKUR BELEDİYESİ İS BACK”

İşte o çok konuşulan sahne:

aras bulut iynemli haberleri için

çukur haberleri için