Ana sayfa Dizi Haberleri Damla Sönmez gitti, Melisa Aslı Pamuk geldi! Aziz dizisinde dengeler değişti!

Damla Sönmez gitti, Melisa Aslı Pamuk geldi! Aziz dizisinde dengeler değişti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Basına yansıyan haberlere bakılırsa Aziz dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu olarak Melisa Aslı Pamuk’un hikayeye dahil olacağı anlaşılıyor. Damla Sönmez’in ilk sezon finalinden önce hikayeden ayrılması dizi adına önemli bir kayıp olmuştu. Ancak ikinci sezonda Aziz dizisinin bir atak yapacağını herkes biliyordu.

Damla Sönmez’in ayrılığının ardından Aziz dizisinin senaristi Eylem Canpolat’ın da ayrılmasından sonra yeni senarist ile yeni bir yola çıkılacağı anlaşılıyor. Murat Yıldırım’ın 22 Ağustos’tan itibaren işinin başına döneceğini açıklaması ve yeni sezonda da dizinin çok iyi bir hikaye ile izleyicilerin karşısına çıkacağına yönelik güvence vermesi hayranların içini rahatlattı.

Aziz dizisinde yeni dönemde neler olacağını merakla bekleyenler, Melisa Aslı Pamuk’un diziye dahil olması ile birlikte bu durumdan çok memnun olduklarını belirten yorumlarla destek mesajları paylaştı.

En son Hayaller ve Hayatlar isimli dijital dizide başrolde yer alan Melisa Aslı Pamuk da yeniden televizyon ekranında izleyicileri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor. Kırmızı Oda dizisine konuk olarak katılan oyuncu, 2020 yılında ise Yeni Hayat isimli dizide yer almıştı.

Damla Sönmez gitti, Melisa Aslı Pamuk geldi! Aziz dizisinde dengeler değişti! 8

Son dönemde hayranlarının yeni bir televizyon dizisi beklediği oyuncu, Aziz’in ikinci sezonunda başrol kadın oyuncusu olarak yer alacak. Hikayede nasıl bir konumda bulunacağı da merak edilen Melisa aslı Pamuk, en son Garip Bülbül Neşet Ertaş isimli sinema filminde yer almıştı.

Aziz dizisine başka ünlü isimlerin de katılması bekleniyor. Bu isimlerden birisinin Yurdaer Okur olma ihtimali de basında yer alan iddialar arasında bulunuyor.

Aziz dizisinin ikinci sezonunda hayranlar çok etkili bir senaryo ile çok iyi bir çıkış bekliyor. İlk sezonda dizi yayınlandığı ilk dönemde tatmin ediciydi ama sonrasında senaryoya yönelik eleştiriler arttı ve sezon sonuna doğru da Aziz dizisinin izleyici kaybı yaşadığına şahit olduk.

Yeni dönemde yeni bir hikaye ve yeni oyuncularla güçlendirilmiş bir Aziz dizisinin geçen sezondan çok daha etkili bir çıkış yapması mümkün gözüküyor.

Damla Sönmez gitti, Melisa Aslı Pamuk geldi! Aziz dizisinde dengeler değişti! 9

Murat Yıldırım, iki sezon başrolünde yer aldığı Ramo dizisinin ilk döneminde de beklediğini bulamamış ama ikinci sezonda değişen hikaye ile birlikte çok başarılı bir çıkış sergilemişti.

Ramo dizisinden sonra benzer bir durumu Aziz ile de yaşamakta olan ünlü oyuncunun hayranlarına, “Aziz dizisinin yepyeni ve güçlü bir hikaye ile döneceğinin sözünü verebilirim” şeklindeki sözleri milyonlarca izleyicide önemli bir beklenti oluşturdu.