Ana sayfa Dizi Haberleri Darmaduman ve Duy Beni dizilerine reyting şoku! Camdaki Kız, Aldatmak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi reytingleri şaşırttı! 3 Kasım 2022 reyting sonuçları

Darmaduman ve Duy Beni dizilerine reyting şoku! Camdaki Kız, Aldatmak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi reytingleri şaşırttı! 3 Kasım 2022 reyting sonuçları

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe rekabeti diziler arasında müthiş bir savaşı ortaya çıkartı. Bazı diziler zirvede yer almak için yoğun bir rekabet halinde iken, bazı yapımlar ise ayakta kalma mücadelesi veriyor.

Camdaki Kız dizisinin 55. bölümü ile AB ve ABC1 gruplarında Kanal D’yi bir kez daha birinciğe taşıması önemli bir gelişme olarak dikkat çekti. Dizi, tüm kişiler kategorisinde ise üçüncü oldu.

Aldatmak isimli atv dizisi ise tüm kişiler ve AB gruplarında ikincilik elde ederken, ABC1’de ise dördüncü durumda bulunuyor. Vahide Perçin’in başrolündeki dizinin 7 bölümü geride kaldı ve kendi izleyicisini oluşturduğu reytinglerden anlaşılıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ise birinciliği kaybetti. 16. bölümü yayınlanan dizi ABC1 grubunda ikinci olurken, tüm kişiler ve AB gruplarında ise dördüncülük elde etti.

Fox TV’nin büyük bir iddia ile yayına aldığı Darmaduman dizisinin ikinci bölüm reytingleri de yine düşük geldi. Hiçbir kategoride ilk 10 program arasına giremeyen dizi ne yazık ki büyük sıkıntı içinde. Tüm kişiler ve ABC1 gruplarında on dördüncü olabilen dizi, AB grubunu ise on üçüncü olarak tamamladı.

TRT1’in gün değişikliği sonrası biraz izleyici kaybı yaşayan Balkan Ninnisi dizisi 18. bölümüyle ekrandaydı ve düşük oranlar elde edebildi. Tüm kişilerde yirmi altıncı, AB grubunda yirmi beşinci ve ABC1’de de yirmi ikincilik elde edilebildi.

Duy Beni dizisinin 18. bölümü ile yayınlandığı 3 Kasım Perşembe akşamı, tüm gruplarda çok düşük reytingler alması dikkatlerden kaçmadı. Star TV’de yayınlanan dizi tüm kişilerde yirmi ikinci, AB grubunda yetmiş dokuzuncu ve ABC1’de ise kırkıncı sırada bulunuyor.