SON DAKİKA
28 Ocak 2023 09:56

SON HABERLER

Demet Evgar’dan yine bir oyunculuk resitali! Alev Alev yakıyor!

Show TV’nin yeni dizisi Alev Alev 3. bölümüyle geliyor. Ünlü isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde hem sevinç hem de hüzün bir arada olacak… Demet Evgar’ın yine oyunculuk resitalini izleyeceksiniz…

Alev Alev bu akşam 3. bölümüyle ekrana gelecek. Kızı Güneş’le birlikte Çelebi’den kaçmayı başaran Cemre, Ozan’ın da desteği ile sonunda hayalini kurduğu hayatın kapılarını aralar. Çelebi onları kaybetmemek için tüm gücünü kullanmaktan çekinmeyecektir.

İskender’i ihbar ettikten sonra bir nebze de olsa vicdan azabını yatıştıran Rüya, Ömer ile birbirlerini gerçekten tanımaya başlama fırsatı yakalayacaktır. Artık İskender’in en büyük düşmanı Ömer’dir. Umutları küle dönen Çiçek’in tek dayanağı Atlas iken küçük çocuğunun babası Bülent’in gelişi hem Tomris’in tüm planlarını alt üst edecektir hem de dengeleri değiştirecektir.

Dizinin 3. bölümünden fotoğraflarla neler yaşanacağına dair ilk izlenimleri edinebilirsiniz…

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler