Ana sayfa Sosyal Medya Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger çarkı çevirdi, itiraflar bir bir döküldü!

Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger çarkı çevirdi, itiraflar bir bir döküldü!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Disney Plus kanalının 2. yerli orijinal dizisi olan Dünyayla Benim Aramda, bir süre önce gösterilmeye başlanmıştı. Her hafta Çarşamba günleri bir bölümü yayınlanan dizinin bu hafta 6. bölümü yayınlanacak. Bu bölüm aynı zamanda son bölüm olacak.

Dizinin devamının, 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceği henüz net değil. İzleyenlerin beğenisini kazanan dizide Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger başrollerde yer alıyor. Hepsi de birbirinden başarılı ve son dönemin çok sevilen oyuncuları arasında.

Bu dört ismi bir araya getiren Dünyayla Benim Aramda dizisi, platformun yerli yapımları arasında Kaçış’tan sonra çekilen ikinci yerli dizi olarak ilgiyi de üzerinde toplamış bulunuyor. Final bölümü heyecanla beklenen Dünyayla Benim Aramda’nın başrolleri, geçtiğimiz günlerde birlikte yeniden kamera karşısına geçtiler.

Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger çarkı çevirdi, itiraflar bir bir döküldü! 8

Bu kez Disney Plus’ın Youtube kanalı için buluştu bu dört oyuncu. Dizideki başarılı performanslarının ardından birlikte ‘Doğruluk mu, cesaret mi?’ oyununu oynadılar. Samimi bir ortamda eğlenceli sohbetleriyle izleyenlere de keyifli anlar yaşattı oyuncular.

Çark çevrildiğinde ilk isim Hafsanur Sancaktutan oldu. Oyuncu, ‘Doğruluk mu, cesaret mi?’ içinden cesareti çekti. “Masada oturduğun kişilerden birinin taklidini yap!” mesajını Demet Özdemir okudu, Hafsanur Sancaktutan “Çok acımasızca” diyerek kahkahalar attı. Sancaktutan, Demet Özdemir’in taklidini yaptı.

Çarkın ikinci işaret ettiği kişi Buğra Gülsoy da “Cesaret” tercihini yaptı. “Çok iyi bir oyuncu olduğunuzu biliyoruz. Bizim için rol gereği ağlayabilir misiniz?” sorusuna “Ağlayamam, o rol gereği karaktere girdiğinde olan bir şey. Böyle ağlanmaz ki!” diyerek isteği geri çevirip pas dedi.

Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger çarkı çevirdi, itiraflar bir bir döküldü! 9

Metin Akdülger ise doğruluğu tercih etti ve “Bir takıntın, batıl inanç gibi bir şeyin var mıdır, bu denir?” sorusuna takıntısı olduğunu belirtti ve şöyle devam etti: “Var, yani bazen yaşıyorum, bazen yaşamıyorum. Bazen sokakta yürürken sağ ayakla bir yere giyme olayına giriyorum” ifadesini kullandı.

Demet Özdemir ise doğruluğu tercih etti. Oyuncuya “çocukluğunda odanda posteri olan kimdi?” sorusu geldi. Özdemir, Avril Ramona Lavigne hayranı olduğunu belirterek “Bunu beklemiyordunuz, çünkü benim ne kadar arabesk biri olduğumu düşünüyordunuz ama oydu” diye yanıt verdi. Lavigne, Kanadalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur.

Bu arada oyuncular, sosyal medyadaki favori emojileri ile ilgili sohbetleri sırasında en çok hangisini kullandıklarını da anlattılar. Metin Akdülger daha çok siyah kalp ve şimşek emojisi kullandığını belirtirken Buğra Gülsoy kuyruklu yıldız, Hafsanur Sancaktutan alev ve Demet Özdemir de gözü kapalı maymun emojisini daha çok kullandığını anlattı.

Eğlenceli ve keyifli sohbette ilginç anlar da yaşandı. Hafsanur Sancaktutan, ellerini kullanmadan tabaktaki bir yiyeceği yemeye çalışırken, Demet Özdemir ise bir süper kahraman olsa en çok insanların düşüncelerini okumayı isteyeceğini söyledi.

Dört oyuncunun ‘doğruluk mu, cesaret mi?” oyununda birbirinden farklı sorular yanıt buldu. Samimi ve doğal halleriyle soruları yanıtlayan oyuncuların keyifli sohbetlerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…