SON DAKİKA
26 Haziran 2019 23:10

SON HABERLER

Demet Şener, yasak aşkı hukuksuz belgelediği için mahkeme kapısında

Demet Şener’in, ‘Eşimle yasak aşk yaşıyor’ deyip tazminat davası açtığı Edvina Sponza, bu kez Şener’den şikayetçi oldu. Sponza, özel fotoğraflarının Şener tarafından hukuksuz şekilde ele geçirildiğini iddia etti.

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre İbrahim Kutluay ile Demet Şener’in boşanma davasında yeni gelişme… Kutluay’ın Şener’i Edvina Sponza ile aldattığı iddiası, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

Bu olayın ardından Şener, 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay’a ihanet iddiasıyla boşanma davası açmıştı.

Bununla yetinmeyen ünlü model, yuvasını yıkmakla itham ettiği sosyetik güzel Sponza’ya da 500 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı. Dava dilekçesinde eşi Kutluay’ın, Sponza ile evlilik dışı ilişki yaşadığını iddia eden Şener, eşinin kendisini Sponza’yla aldattığını gösteren fotoğrafları mahkemeye delil olarak sundu.

Şener, mahkemeye Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay arasındaki konuşmaları da gösterdi. Bu gelişme sonrası sosyetik güzel, Şener’in mahkemeye delil olarak sunduğu fotoğrafların kendisine ait özel kareler olduğunu ve bu fotoğrafların sadece şahsi telefonunda bulunduğunu belirtti. Şener’in bu kareleri hukuka aykırı şekilde ele geçirdiğini ileri süren Sponza, savcılığa başvurdu.

Sponza, “Demet Şener tarafından mahkemeye sunulan, sözde İbrahim Kutluay’la olan konuşmalar ise sahte olarak hazırlanmıştır” dedi.

Savcılık, Edvina Sponza’nın şikayetinin ardından olayla ilgili soruşturma başlattı…

İlgili Haberler